Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Skagen Ancher na bransolecie

Zegarki Skagen Ancher na bransolecie

Każdy, kto szuka klasycznych dodatków, zwróci uwagę na zegarki Skagen. Ich design wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Co więcej, mają elementy, które sprawiają, że każdy zaprojektowany przez Skagen zegarek będzie modny przez wiele lat. Propozycje z kolekcji Ancher mają okrągłe koperty wykonane ze stali, zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Dzięki temu czasomierze Skagen Ancher są spójne i pięknie się prezentują. Wszystkie modele pokazują czas przy pomocy systemu analogowego. Wskazówki są proste, a tarcze jednokolorowe. Zegarki Skagen Ancher na bransolecie to doskonały wybór dla kobiet i mężczyzn.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Skagen Ancher – elegancki design, który robi wrażenie  

Skandynawskie czasomierze Skagen Ancher zostały wykonane w stylu fashion z elementami klasycznymi i eleganckimi. Dzięki temu możesz je zakładać do codziennych outfitów oraz do wieczorowych stylizacji. Tarcze są jednokolorowe, w większości jest to kolor biały. W efekcie zegarki Skagen są jasne i czytelne. Godziny oznaczono tradycyjnymi cyframi, kreskami lub cyrkoniami. Ostatni z wymienionych jest propozycją dla osób ceniących błyszczące, stylowe dodatki. Podczas ruchów ręką kamienie odbijają światło i wyjątkowo połyskują. Niektóre modele mają dodatkowo subtarcze, które wskazują czas dobowy lub służą jako stoper. 

Zegarek Skagen ANCHER SKW7203 zegarek damski na bransolecie mesh z kopertą w kolorze różowego złota

Skagen – zegarek zachwycający stonowaną stylistyką 

Zegarek Skagen ANCHER SKW6361 zegarek męski na bransolecie mesh i z biała tarczą

Stal to materiał, który gwarantuje wytrzymałość. Takie zegarki Skagen można nosić przez wiele sezonów, a one będą cały czas wyglądać jak nowe. Połączenie ogniw o różnej wielkości tworzy ciekawą kompozycję. Bransolety mesh idealnie współgrają z inną biżuterią i dodatkami. Czasomierze Skagen Ancher mają zapięcie G-Link lub motylkowe. Oba rodzaje są zabezpieczeniem przed przypadkowym zgubieniem. Blokada nie zostanie samoistnie zwolniona. Typ G-Link pozwala dodatkowo regulować długość bransolety. Dzięki temu każdy stworzony przez Skagen zegarek doskonale leży na nadgarstku właściciela. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!