Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Ancher na bransolecie

6wyniki

Zegarki Skagen Ancher na bransolecie

Każdy, kto szuka klasycznych dodatków, zwróci uwagę na zegarki Skagen. Ich design wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Co więcej, mają elementy, które sprawiają, że każdy zaprojektowany przez Skagen zegarek będzie modny przez wiele lat. Propozycje z kolekcji Ancher mają okrągłe koperty wykonane ze stali, zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Dzięki temu czasomierze Skagen Ancher są spójne i pięknie się prezentują. Wszystkie modele pokazują czas przy pomocy systemu analogowego. Wskazówki są proste, a tarcze jednokolorowe. Zegarki Skagen Ancher na bransolecie to doskonały wybór dla kobiet i mężczyzn.

FILTRY0

Skagen Ancher – elegancki design, który robi wrażenie  

Skandynawskie czasomierze Skagen Ancher zostały wykonane w stylu fashion z elementami klasycznymi i eleganckimi. Dzięki temu możesz je zakładać do codziennych outfitów oraz do wieczorowych stylizacji. Tarcze są jednokolorowe, w większości jest to kolor biały. W efekcie zegarki Skagen są jasne i czytelne. Godziny oznaczono tradycyjnymi cyframi, kreskami lub cyrkoniami. Ostatni z wymienionych jest propozycją dla osób ceniących błyszczące, stylowe dodatki. Podczas ruchów ręką kamienie odbijają światło i wyjątkowo połyskują. Niektóre modele mają dodatkowo subtarcze, które wskazują czas dobowy lub służą jako stoper. 

Zegarek Skagen ANCHER SKW7203 zegarek damski na bransolecie mesh z kopertą w kolorze różowego złota

Skagen – zegarek zachwycający stonowaną stylistyką 

Zegarek Skagen ANCHER SKW6361 zegarek męski na bransolecie mesh i z biała tarczą

Stal to materiał, który gwarantuje wytrzymałość. Takie zegarki Skagen można nosić przez wiele sezonów, a one będą cały czas wyglądać jak nowe. Połączenie ogniw o różnej wielkości tworzy ciekawą kompozycję. Bransolety mesh idealnie współgrają z inną biżuterią i dodatkami. Czasomierze Skagen Ancher mają zapięcie G-Link lub motylkowe. Oba rodzaje są zabezpieczeniem przed przypadkowym zgubieniem. Blokada nie zostanie samoistnie zwolniona. Typ G-Link pozwala dodatkowo regulować długość bransolety. Dzięki temu każdy stworzony przez Skagen zegarek doskonale leży na nadgarstku właściciela. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!