Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Hagen

14wyniki

Duński design nie pozostawia żadnych wątpliwości co do swojej wyjątkowości. Nie każdy wie, że również kolekcja zegarków Skagen Hagen ma swoją ciekawą historię, dzięki której zawdzięcza swój właśnie oryginalny, duński wygląd. Nazwa stolicy Danii- Kopenhaga, wywodzi się od dwóch słów. Copen czyli handel oraz Haga czyli port. Ale co właściwie ma to wspólnego z zegarkami i całą kolekcją? To, że miasteczko Skagen to właśnie miasteczko portowe, w którym handlarze i zapracowani przedsiębiorcy odpoczywają i zaznają odrobiny relaksu. To właśnie tym połączeniem zainspirowali się projektanci marki Skagen w tworzeniu kolekcji Hagen. 

FILTRY0

W całej serii znajdziemy zegarki zarówno męskie, jak i damskie charakteryzujące się nowoczesnością połączoną z oryginalnością z nutką relaksu i spokoju. Zegarki Hagen, są niezwykle wyrafinowane i gustowne, a jednocześnie idealne do noszenia na co dzień ze względu na swój niewymuszony design.

Zgodnie z zasadami charakterystycznymi dla duńskiej stylistyki zegarki z tej kolekcji, są czytelne i niezmącone żadnymi zbędnymi dodatkami, które mogłyby zmącić zachowany spokój. Zegarki Skagen występują w wariatach na pasku i bransolecie, dzięki czemu każdy wybierze czasomierz idealny dla siebie. Również stylistyka zegarków jest różnorodna, jednak obraca się ona wokół tradycyjnych kolorów takich jak srebro, złoto różowe złoto czy brąz. Wybór jest całkiem spory, a miłośnicy minimalizmu i klasyki niewątpliwie się w tych modelach zakochają. Tarcze tych wyjątkowych zegarków, są zróżnicowane, w zależności od modelu są one wyposażone w subtelne indeksy, oznaczenia godzinowe i minimalistyczne wskazówki. W niektórych modelach  w miejsce indeksów wstawiono delikatne cyrkonie, które dodają uroku i podkreślają harmonijny design charakterystyczny dla marki Skagen

Spoglądając na te wyjątkowe zegarki można poczuć bijącą od nich prostotę, spokój, elegancję, która doskonale odzwierciedli wszelkie spokojne dusze i charaktery. Największym plusem zegarków Skagen Hagen jest ich uniwersalność, ponieważ doskonale sprawdzą się one do noszenia na co dzień   , ponieważ nie zdominują one żadnego stroju, a doskonale go podkreślą. Design kolekcji pozwoli na skomponowanie ich z bardzo oficjalnymi i eleganckimi stylizacjami. Dress code, marynarka, gustowny kombinezon? Dodając do tego jeden z zegarków Skagen, mamy idealne połączenie emanujące harmonią i elegancją. Jeśli kierujesz się w życiu minimalizmem, kochasz klasyczne ozdoby, a harmonia to Twoje drugie imię, to kolekcja zegarków Skagen Hagen trafi w Twoje serce i pozostanie tam na dłużej.