Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Holst na bransolecie

5wyniki

Zegarki Skagen Holst na bransolecie

Jeśli szukasz czasomierza, który będzie nie tylko użyteczny, ale również zachwyci wyglądem, to zegarki Skagen Holst są idealnym wyborem. Skandynawski producent stworzył modele z mechanizmem kwarcowym oraz automatycznym. Czasomierze Skagen Holst pokazują czas w sposób tradycyjny, a widoczne subtarcze sprawiają, że całość prezentuje się modnie. Subtarcze nadają zegarkom również sportowego charakteru. Każdy wyprodukowany przez Skagen zegarek ma stalową bransoletę. W znaczącej większości wykorzystano odcienie szarości i srebra. W efekcie modele z kolekcji Skagen Holst świetnie wyglądają i doskonale pasują do codziennych stylizacji. 

FILTRY0

Skagen Holst – wysmakowane skandynawskie wzornictwo 

Dokładność chodu zegarka z kolekcji Skagen Holst zagwarantowana jest dzięki mechanizmowi kwarcowemu i automatycznemu. Modele z systemem kwarcowym napędzane są przez impuls baterii, która doprowadza do drgań kryształu kwarcu. Mechanizm automatyczny napędzany jest samoistnie, podczas ruchu dłonią. Niektóre modele Skagen Holst są zegarkami szkieletowymi. Dzięki temu można podziwiać pracujący mechanizm. Jest to zabieg estetyczny polegający na odsłonięciu kół przekładni systemu zamontowanego w zegarku. W ofercie skandynawskiego producenta są również modele z tradycyjną tarczą. Jest ona zazwyczaj jednokolorowa, a godziny zostały oznaczone indeksami w kształcie prostokąta. 

  Zegarek Skagen HOLST AUTOMATIC SKW6733 zegarek męski typu skeleton

Skagen – zegarek idealny na co dzień 

Zegarek Skagen HOLST SKW6652 zegarek męski na bransolecie mesh z dodatkowymi subtarczami na tarczy

Propozycje marki Skagen sprawdzą się jako dodatek do codziennych outfitów. Stylowe bransolety świetnie się prezentują na nadgarstku. Bransolety typu mesh to drobna siateczka, która jest niezwykle wytrzymała. Oprócz tego charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Wyprodukowany przez Skagen zegarek można dopasowywać do obwodu nadgarstka. Zapięcie typu G-Link pozwala na samodzielne zmniejszanie i zwiększanie długości bransolety. Paski wykonane z ogniw tworzą konstrukcję, która zachwyca ciekawym wyglądem.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!