Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen męskie na pasku

Zegarki Skagen męskie na pasku

Zegarki Skagen męskie to klasyczne dodatki pasujące do każdej stylizacji. Okrągłe koperty wykonane z wysokiej jakości stali pięknie prezentują się na nadgarstku. Znaczna większość kopert ma kolor srebrny, a dla mężczyzn szukających wyróżniających się czasomierzy wyprodukowano czerwone, zielone, a nawet różowe koperty. Zegarki Skagen męskie na pasku ze skóry naturalnej tworzą klasyczną całość z modnymi tarczami. Większość modeli zasilana jest mechanizmem kwarcowym, a wyraźne wskazówki pomagają w szybkim odczycie godziny. Każdy zegarek męski Skagen ma 2 lata gwarancji producenta. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 42 z 42 produktów

Zegarki Skagen męskie na pasku skórzanym 

Skóra naturalna jest jednym z lepszych surowców dostępnych na rynku. Jest wygodna i dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Zegarki Skagen męskie mają paski w klasycznych kolorach czerni i brązu. Dla odważniejszych panów są paski pomarańczowe, czerwone, zielone i niebieskie. Jednym z ciekawszych jest zegarek męski Skagen wykonany w kolorystyce niebiesko-zielono-fioletowej. Czasomierz odbija światło i jest z edycji limitowanej. Zegarki Skagen męskie na pasku zapinane są klasyczną sprzączką, która jest solidna i podkreśla klasyczny styl czasomierzy.

Zegarek Skagen SKW6374 SignaturZegarki Skagen męskie z prostymi tarczami 

Zegarek Skagen SKT5201 FALSTER 3

Tarcze są elementem przykuwającym największą uwagę. Skandynawski producent stworzył minimalistyczne w stylu, czytelne tracze. Zamiast cyfr wykorzystano proste linie lub cyfry rzymskie. Niektóre zegarki Skagen męskie wykorzystują oba rodzaje wskazań. Tarcze chronione są szkłem mineralnym, które jest elastyczne i odporne na pęknięcia. Dla mężczyzn chcących podkreślić indywidualność swojego czasomierza dobrym pomysłem będzie dodanie grawera na stronie zegarek.net. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Skagen dostępne w naszej ofercie!