TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Skagen damskie na bransolecie

Dla kobiet szukających typowo klasycznych dodatków idealne będą zegarki Skagen damskie na bransolecie. Są to czasomierze z okrągłymi kopertami zawieszonymi na stalowych bransoletach. W większości zegarki Skagen damskie mają zapięcie G-Link, które jest solidne i pozwala na samodzielną regulację długości. Dzięki temu czasomierze są uniwersalne i z pewnością będą pasować na każdy nadgarstek. Każdy zegarek damski Skagen to ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Skandynawski producent zachował minimalizm podczas tworzenia swoich czasomierzy, dlatego możemy mieć pewność, że sprawdzą się na każdą okazję.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Skagen damskie na bransolecie w różnych kolorach 

Klasyczne czasomierze Skagen zostały stworzone w taki sposób, aby każda wymagająca kobieta mogła dobrać odpowiedni model dla siebie. Kupując zegarek damski Skagen można wybrać odpowiedni pasek z 5 dostępnych kolorów. Najczęściej wybierany jest kolor srebrny i złoty, mniej popularne, ale równie piękne są czasomierze na bransoletach czarnych i w kolorze różowego złota. Taki sam wybór mamy wśród kolorów tarczy czasomierzy. Klasyczne mierzenie czasu, czyli zegarki Skagen damskie 

We wszystkich modelach zegarków marki Skagen czas wskazywany jest poprzez wskazówki, z wykorzystaniem mechanizmu kwarcowego. Mechanizm działa na podstawie impulsu elektrycznego, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Jest to popularna metoda zasilania zegarka, a na pewno jedna z lepszych. Indeksy na tarczach zamiast cyfr mają kreski lub kropki, dlatego są tak bardzo minimalistyczne. W niektórych modelach wykorzystano system rzymski. Wszystkie zegarki Skagen damskie na bransolecie zostały zabezpieczone szkłem mineralnym. Jest to elastyczny materiał odporny na pęknięcia i stłuczenia.  

Zobacz wszystkie zegarki damskie Skagen dostępne w naszej kolekcji!