Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Hagen na pasku

Zegarki Skagen Hagen na pasku

Zegarki Skagen to biżuteria o wysublimowanym, subtelnym designie. Wykonane zostały zgodnie z zasadami minimalizmu. Ich tarcze są jednokolorowe i przejrzyste. Skandynawski producent na pierwszym miejscu stawia czytelność i funkcjonalność swoich modeli. Zegarki Skagen Hagen na pasku są gustowne, a skóra naturalna jest gwarancją komfortu użytkowania. W kolekcji użyte zostały stonowane kolory – brąz, czerń i biel. Czasomierze Skagen Hagen łączą w sobie styl klasyczny z modowymi akcentami. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Skagen Hagen – skandynawski design z duńskim rodowodem 

Duńska marka Skagen stawia na proste wzornictwo i stonowane kolory. W swoich modelach stosuje jedną zasadę – minimalistycznie zaprojektowane przedmioty są piękniejsze i bardziej funkcjonalne. Przekaz trafił do wielu osób, co potwierdza stale rosnąca popularność zegarków Skagen Hagen. Główną inspiracją dla projektantów są skandynawskie krajobrazy, zachwycające zrównoważoną surowością. Do oznaczenia godzin wykorzystano delikatne słupki, a całość dopełniona jest smukłymi wskazówkami. Zegarki Skagen Hagen na pasku zostały wyposażone w subtarczę, która jest doskonale wkomponowana w gładki cyferblat. 

Zegarek Skagen HAGEN SKW2356

Zegarki Skagen Hagen – stylowy minimalizm na każdą okazję 

Zegarek Skagen HAGEN SKW6215

Zegarki Skagen często wybierane są ze względu na uniwersalność. Wszystkie modele doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennych stylizacji, jak i do eleganckich outfitów. Dla duńskiej marki równie ważna jest jakość wykonania. Sercem zegarków Skagen Hagen jest kwarcowy mechanizm, cechujący się precyzją działania. Smukłe wskazówki dokładnie pokazują czas na przejrzystej tarczy. Stalowa koperta doskonale łączy się ze szkłem mineralnym, które skutecznie zabezpiecza cyferblat przed uszkodzeniami podczas codziennego użytkowania. Koperty są cienkie i lekkie, zawieszone na skórzanym pasku, który doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka właściciela. Czasomierze zapinane są klasyczną sprzączką z igłą, co jest efektownym i ponadczasowym rozwiązaniem. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!