Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Freja damskie

13wyniki

 

Zegarki Skagen damskie to propozycja dla kobiet, które cenią minimalizm. Na tarczach wykorzystano cyrkonie do oznaczenia godzin. Dzięki temu zegarek Skagen wygląda bardzo finezyjnie. Przy każdym ruchu ręką kryształki odbijają światło i delikatnie się mienią. Czas pokazywany jest w sposób tradycyjny, przy pomocy systemu wskazówkowego, co sprawia, że zegarki Skagen Freja damskie są ponadczasowe. Kwarcowy mechanizm jest gwarancją wyświetlania zawsze poprawnej godziny na tarczy. Czasomierze Skagen Freja stworzono w dwóch wersjach. Bransolety ze stali będą odpowiednie dla kobiet szukających biżuteryjnych dodatków. Zegarek Skagen Freja na pasku ze skóry sprawdzi się u pań, które cenią klasyczne cechy w dodatkach. 

czytaj więcej

Skagen Freja – minimalizm podkreślony błyszczącymi dodatkami 

Kobiece dodatki z kolekcji Skagen Freja wyróżniają się prostotą i widocznymi detalami. W czasomierzach  wykorzystano cyrkonie. Są one w miejscach godzin, przez co całość wygląda niezwykle modnie. Takie detale sprawiają, że zegarki Skagen damskie przyciągają wzrok. Na tarczach widoczna jest również nazwa marki. Idealnie dobrana czcionka, w połączeniu z prostymi wskazówkami, tworzy minimalistyczną całość. Większość modeli ma niebieską bądź srebrną tarczę. Takie kolory sprawiają, że zegarki Skagen Freja damskie pasują do każdej stylizacji.

damski Skagen Freja SKW1101

 


Zegarek Skagen Freja – skandynawski design w kobiecym wydaniu 

Zegarek damski Skagen SKW1101 FREJA

Gwarancją długich lat użytkowania skandynawskich dodatków są ich bransolety. Wysokiej jakości stal gwarantuje wytrzymałość. Drobna siateczka mesh bądź klasyczne ogniwa tworzą niezwykłą biżuterię. Połączenie dwóch kolorów w jednym zegarku Skagen Freja przekłada się na modny design. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości paska. Dzięki temu można mieć idealnie dopasowany zegarek Skagen Freja do swojej dłoni, co oznacza wysoki komfort użytkowania biżuterii. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!