Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Signatur na bransolecie

25wyniki

Zegarki Skagen Signatur na bransolecie

Piękne i minimalistyczne zegarki Skagen podkreślą każdą stylizację. Ich wyraźne tarcze pokazują czas w sposób tradycyjny, przy użyciu wskazówek. Zamiast cyfr wybrano delikatne indeksy w formie kresek. Dzięki temu cały zegarek Skagen Signatur wygląda niezwykle modnie. Takie dodatki można łączyć z inną biżuterią, tworząc efektowne zestawienia. Skandynawski producent zadbał o to, aby każdy mógł wybrać odpowiedni kolor dla siebie. W ofercie znaleźć można modele Skagen Signatur w odcieniach szarości, złota, srebra, różu czy granatu. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Zegarki Skagen Signatur na bransolecie ze stali wyglądają klasycznie i są trwałe. 

czytaj więcej
FILTRY0

Skagen Signatur – minimalistyczne wzornictwo w skandynawskim wydaniu 

W czasomierzach skandynawskiego producenta tarcze są proste. Nie mają dodatkowych zdobień, co sprawia, że całość wygląda elegancko i przejrzyście. Delikatne wskazówki zawsze wskazują prawidłową godzinę dzięki mechanizmowi kwarcowemu. Zegarki Skagen mają stalowe koperty, które zostały dopasowane kolorystycznie do tarcz oraz wskazówek. Ich kolor zawsze jest wyraźny i nie ściera się podczas codziennego użytkowania. 

Zegarek Skagen Signatur SKW6579 zegarek męski na czarnej bransolecie mesh

Zegarek Skagen Signatur – harmonijny wygląd pełen elegancji 

Zegarek Skagen SKW2692 zegarek damski na srbrnej bransolecie mesh

Stalowe bransolety to jedne z popularniejszych wariantów na rynku. Są trwałe, a jednocześnie prezentują się elegancko i biżuteryjnie. Bransolety modeli Skagen Signatur stworzono z drobnej siateczki. Jest to tak zwana bransoleta mesh, która w ostatnich latach stała się niezwykle popularna i ceniona wśród odbiorców. Pasuje do damskich torebek, innej biżuterii oraz świetnie współgra z koszulami. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, przez co czasomierz Skagen Signatur idealnie leży na nadgarstku. Kolekcja Skagen Signatur to propozycja dla wielbicieli minimalistycznego wzornictwa w skandynawskim wydaniu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!