Zegarki Skagen na bransolecie

Zegarki Skagen na bransolecie to połączenie prostoty i biżuteryjnego wzornictwa. Eleganckie, klasyczne wzornictwo zegarków wzbudza zachwyt swoją oszczędną estetyką. Dbałość o każdy szczegół wykonania, docenią z pewnością osoby poszukujące unikalnego dodatku, który sprawdzi się na co dzień oraz podczas wyjątkowych okoliczności.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Jaki zegarek Skagen na bransolecie wybrać?

Zegarki Skagen występują na bransolecie klasycznej oraz mediolańskiej. Obie wersje stworzono z wytrzymałej stali szlachetnej, co zapewnia im wytrzymałość w codziennych warunkach użytkowania. Ich kształt i szerokość zostały dostosowane do charakterystycznych prostych tarcz duńskich zegarków. Bransolety są zbudowane tak, by skoncentrować oko użytkownika na cyferblacie. Większość z nich utrzymana jest w kolorze srebrnym lub złotym. Nie mniej znajdziemy również modele pokryte powłoką PVD, gdzie bransoleta uzyskuje barwę czerni.Zapięcia zegarków Skagen na bransolecie

W zależności od modelu zegarek Skagen na bransolecie wyposażony jest w mocowanie G-link, motylkowe lub typu H. Każde z nich gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, a także zapewnia jego dobry wygląd. Bransolety przymocowane są do koperty przy użyciu klasycznych teleskopów lub za pomocą śrubek. W większości modeli mamy do czynienia z nowoczesnym rozwiązaniem, umożliwiającym szybką wymianę pasków/bransolet. Dzięki temu w mgnieniu oka dostosujemy wygląd naszego zegarka do stroju czy też okoliczności użytkowania.

Zegarki Skagen na bransolecie klasycznej

Marka Skagen proponuje zegarki na bransolecie klasycznej, które zostały utrzymane w subtelnym charakterze. Najczęściej są to modele o mieszanej wielkości ogniwach, tworzących trzy segmenty. Niekiedy różnica wielkości pomiędzy poszczególnymi ogniwami zostaje zaakcentowana kolorystycznie. Tego typu czasomierze będą zarówno dobrym uzupełnieniem codziennego, jak i formalnego stroju. Staną się one atrakcyjnymi dodatkami podczas służbowych spotkań. Zegarki Skagen na bransolecie klasycznej z powodzeniem mogą być także zakładane na różnego rodzaju uroczystości.Zegarki Skagen na bransolecie typu mesh

Zegarki Skagen na bransolecie mediolańskiej cechuje biżuteryjny i subtelny wygląd. Gęsta plecionka o strukturze siateczki idealnie współgra z minimalistycznym charakterem czasomierzy. W sposób szczególny będzie ona korzystnie wyglądać na nieco mniejszych nadgarstkach. Stanie się dobrym uzupełnieniem codziennych oraz półformalnych stylizacji. Tego typu zegarki możemy równie dobrze założyć do wieczorowej sukni, jak i zwykłych jeansów. W każdym zestawieniu, zegarki Skagen na bransolecie typu mesh będą przykuwać wzrok wszystkich osób dookoła.