Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen na bransolecie

120wyniki

Zegarki Skagen na bransolecie to połączenie prostoty i biżuteryjnego wzornictwa. Eleganckie, klasyczne wzornictwo zegarków wzbudza zachwyt swoją oszczędną estetyką. Dbałość o każdy szczegół wykonania, docenią z pewnością osoby poszukujące unikalnego dodatku, który sprawdzi się na co dzień oraz podczas wyjątkowych okoliczności.

czytaj więcej
FILTRY0

Jaki zegarek Skagen na bransolecie wybrać?

Jaki zegarek Skagen na bransolecie wybrać?

Zegarki Skagen występują na bransolecie klasycznej oraz mediolańskiej. Obie wersje stworzono z wytrzymałej stali szlachetnej, co zapewnia im wytrzymałość w codziennych warunkach użytkowania. Ich kształt i szerokość zostały dostosowane do charakterystycznych prostych tarcz duńskich zegarków. Bransolety są zbudowane tak, by skoncentrować oko użytkownika na cyferblacie. Większość z nich utrzymana jest w kolorze srebrnym lub złotym. Nie mniej znajdziemy również modele pokryte powłoką PVD, gdzie bransoleta uzyskuje barwę czerni.Zapięcia zegarków Skagen na bransolecie

W zależności od modelu zegarek Skagen na bransolecie wyposażony jest w mocowanie G-link, motylkowe lub typu H. Każde z nich gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, a także zapewnia jego dobry wygląd. Bransolety przymocowane są do koperty przy użyciu klasycznych teleskopów lub za pomocą śrubek. W większości modeli mamy do czynienia z nowoczesnym rozwiązaniem, umożliwiającym szybką wymianę pasków/bransolet. Dzięki temu w mgnieniu oka dostosujemy wygląd naszego zegarka do stroju czy też okoliczności użytkowania.
Zapięcia zegarków Skagen na bransolecie

Zegarki Skagen na bransolecie klasycznej

Zegarki Skagen na bransolecie klasycznej
Marka Skagen proponuje zegarki na bransolecie klasycznej, które zostały utrzymane w subtelnym charakterze. Najczęściej są to modele o mieszanej wielkości ogniwach, tworzących trzy segmenty. Niekiedy różnica wielkości pomiędzy poszczególnymi ogniwami zostaje zaakcentowana kolorystycznie. Tego typu czasomierze będą zarówno dobrym uzupełnieniem codziennego, jak i formalnego stroju. Staną się one atrakcyjnymi dodatkami podczas służbowych spotkań. Zegarki Skagen na bransolecie klasycznej z powodzeniem mogą być także zakładane na różnego rodzaju uroczystości.Zegarki Skagen na bransolecie typu mesh

Zegarki Skagen na bransolecie mediolańskiej cechuje biżuteryjny i subtelny wygląd. Gęsta plecionka o strukturze siateczki idealnie współgra z minimalistycznym charakterem czasomierzy. W sposób szczególny będzie ona korzystnie wyglądać na nieco mniejszych nadgarstkach. Stanie się dobrym uzupełnieniem codziennych oraz półformalnych stylizacji. Tego typu zegarki możemy równie dobrze założyć do wieczorowej sukni, jak i zwykłych jeansów. W każdym zestawieniu, zegarki Skagen na bransolecie typu mesh będą przykuwać wzrok wszystkich osób dookoła.
Zegarki Skagen na bransolecie typu mesh