Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Aviator Douglas Moonflight

166wyniki

Zegarki Aviator Douglas Moonflight

Marka Aviator wyrasta z fascynacji podniebnym szybowaniem. Poszczególne kolekcje zegarków, biorą początek z głębokiego namysłu nad historycznymi maszynami oraz z inspiracji wydarzeniami związanymi z lotnictwem. To właśnie zachwyt nad produkowanym w latach 30-40 XX wieku samolotem Douglas DC-3 leży u podstaw powstania serii  Aviator Moonflight. Dzięki temu stworzony przez markę Aviator zegarek jest nietuzinkowy i wyróżnia się na tle innych modeli. Stalowe koperty zostały zawieszone na skórzanych paskach, a ich tarcze zachwycają wyglądem, dzięki zastosowaniu masy perłowej. 

FILTRY0

Elegancki styl zegarków Aviator Moonflight

Aviator Moonflight to damskie zegarki w eleganckim stylu, których koperta inspirowana jest wytwornym kadłubem samolotu Douglas. Wychodzące od niej uszy nawiązują do stylistyki czasomierzy z początków XX wieku, co jeszcze bardziej nadaje obudowie wyrafinowanego wyglądu. W sposób szczególny wzrok przyciąga zachowana w stylu art-deco tarcza, która jest zarówno ozdobna, jak i czytelna. Uwagę przyciąga przede wszystkim wskaźnik faz księżyca znajdujący się centrum cyferblatu. Przedstawione na tarczy chmury z wyłaniającym się księżycem zachwycają swoją ozdobnością i precyzją wykonania. Całość kompozycji wieńczą smukłe, zaostrzone na końcu wskazówki w stylu Dauphine, które podkreślają lotnicze inspiracje zegarka. Kształt koronki sprawia, że zmiana czasu jest bezproblemowa i zapobiega łamaniu się paznokci podczas tej czynności. 

Zegarek Aviator V.1.33.0.257.4 DOUGLAS MOONFLIGHT na różowym pasku ze srebrną kopertą

Fazy księżyca - wyrafinowany dodatek na tarczy  

Zegarek damski Aviator Moonflight na niebieskim pasku

Niewątpliwie najbardziej przyciągającym uwagę elementem zegarka Aviator Moonflight  pozostaje komplikacja faz księżyca, wyłaniająca się spod wizerunku chmur. Efekt ten możliwy był dzięki wykorzystaniu drogocennej masy perłowej, która w zależności od kąta padania na niej światła przybiera różne odcienie barw. Fazy księżyca nie tylko emanują ilustracyjną estetyką, ale ponadto pozwalają sprawdzić aktualne położenie księżyca. To właśnie naturalny satelita ziemi panuje nad samym miesiącem, określając w ten sposób przebieg ważnych wydarzeń, takich jak urodziny i święta.  Nie zapominajmy również o odwiecznym wpływie księżyca na wznoszenie i obniżanie się pływów. 


Wytrzymałe paski

Dbałość o każdy detal widoczny jest także w paskach zegarków. Wszystkie modele Aviator Moonflight zawieszono bowiem na cielęcych paskach, której nadano fakturę skóry aligatora. Dodaje to eleganckiego efektu wykończenia i zwiększa wytrzymałość samego materiału. Szeroki wybór modeli o zróżnicowanej kolorystyce dostępnych w portfolio Aviator pozwala na dopasowywanie zegarka do niemal każdej naszej stylizacji i okoliczności. 

Zegarek damski Aviator Moonflight zielony

Wykonanie zgodnie z najwyższymi standardami

Zegarek damski Aviator Moonflight

Zegarki Aviator Moonflight działają równie dobrze, jak wyglądają. Dbałość o każdy szczegół i naśladowanie funkcjonalności lotniczych czasomierzy sprawia, że damskie egzemplarze będą nam służyć przez wiele długich lat. Ich obudowę wykonano ze stali szlachetnej, która posiada właściwości antyalergiczne, dzięki czemu nada się dla osób o wrażliwej skórze. Pokrywające tarczę szkło szafirowe, zapewnia ochronę nawet przed najmniejszymi zarysowania, za sprawą czego będziemy mogli cieszyć się estetycznym wyglądem i przejrzystością wskazań. Aviator Moonlight ma wodoszczelność 10 ATM, z tego względu można z nim pływać. Nad precyzją wskazywanego czasu oraz wygodą użytkowania dba szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 708 z 13 kamieniami. Specjalnie metalizowany i obrabiany werk zapewnia pełną synchronizację w pokazywaniu faz księżyca. 


Autoryzowany sklep zegarków Aviator

Firma ZEGAREK.NET jest autoryzowanym sprzedawcą marki Aviator. Dokonując zakupu u nas można liczyć na pełnowartościowy, oryginalny produkt. Kupując produkt na stronie otrzymujemy 2 lata gwarancji - ewentualna naprawa odbywa się wyłącznie w oficjalnych serwisach marek, gdzie profesjonalni pracownicy wyposażeni są w odpowiednie narzędzia i doskonałą znajomość technologii używanych przez markę.

Pudełko zegarków Aviator