Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Aviator Męskie na bransolecie

13wyniki

Zegarki Aviator Męskie na bransolecie

Mężczyźni, którzy pasjonują się lotnictwem z pewnością zwrócą uwagę na zegarki męskie Aviator. Ich design był wzorowany na zegarkach lotniczych, a klasyczne dodatki sprawiają, że są ponadczasowe. Stalowe koperty są okrągłe, podobnie jak tarcze. Każdy zegarek męski Aviator pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki mają równe grubości, a ich końce są zawsze zwężone i ostre. Dzięki temu odczytanie dokładnej godziny nie stanowi żadnego problemu. Zegarki Aviator męskie na bransolecie wyglądają luksusowo, a dodatkowo są niezwykle wytrzymałe. 

FILTRY0

Zegarki męskie Aviator – szwajcarska precyzja w nowoczesnym wydaniu 

Szwajcarski producent wykorzystał popularne odcienie tak, aby każdy zegarek męski Aviator był uniwersalny. Srebro, w połączeniu z czernią lub z granatem, prezentuje się wyjątkowo. Takie zegarki męskie Aviator sprawdzą się na specjalną okazję oraz uzupełnią codzienną stylizację. Bransoleta, koperta oraz wskazówki są jednakowego koloru, co sprawia, że czasomierze doskonale się prezentują. Dzięki temu wszystkie proponowane modele są ponadczasowe. W ofercie można również znaleźć wersje z beżowymi lub białymi tarczami. Tego typu zegarki męskie Aviator doskonale współgrają z eleganckimi koszulami i garniturami. 
Zegarki Aviator Męskie na bransolecie w kolorze różowego złotaZegarek męski Aviator – doskonały na każdą okazję 

Zegarki Aviator Męskie na bransolecie w srebrnym kolorze
Wykorzystana stal, dzięki wysokiej jakości, zawsze ma wyrazisty kolor. Nawet po długich latach użytkowania odcień się nie ściera. Ogniwa tworzą wyjątkową bransoletę, która jest bardzo wytrzymała. Każdy element jest ze sobą połączony tak, aby nie było możliwości rozerwania. Zegarki Aviator męskie na bransolecie mesh cieszą się dużą popularnością. Drobna siateczka nadaje się do codziennych outfitów, a gdy założymy taki dodatek na wieczorne wyjście, z pewnością zachwyci niejedną osobę. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, przez co każdy zegarek męski Aviator leży idealnie na nadgarstku. Sprawdź całą kolekcję zegarków Aviator dostępną w naszej ofercie!