Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Aviator Męskie na pasku

87wyniki

Zegarki Aviator Męskie na pasku

Zegarki męskie Aviator zostały stworzone z myślą o wymagających mężczyznach. Luksusowy styl podkreślony jest okrągłymi kopertami, które wykonano ze stali. Po bokach widać wyraźne koronki sprawiające, że czasomierze prezentują się niezwykle elegancko. Popularnymi modelami są zegarki Aviator męskie na pasku ze skóry naturalnej. Ten materiał dopasowuje się do kształtu nadgarstka, co sprawia, że noszenie zegarka jest niezwykle komfortowe. Tarcze czasomierzy pokazują czas w tradycyjny sposób, przy pomocy wskazówek. Podkreśla to klasyczny styl i sprawia, że są to ponadczasowe dodatki. Każdy zegarek męski Aviator ma najlepszej jakości szkło szafirowe. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki męskie Aviator w stylu lotniczym 

Szwajcarski producent stworzył czasomierze w niecodziennym stylu lotniczym. Tarcze tych zegarków są niezwykle wyraźne, a jednocześnie dużo się na nich dzieje. Wskazówki mają różne kształty - od tradycyjnych prostych po zwężane strzałki. Ciekawie prezentują się zegarki męskie Aviator z jasnymi tarczami. Większość z nich ma proste linie połączone z cyframi, co sprawia, że wyglądają bardzo luksusowo. Każdy zegarek męski Aviator sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby.

Zegarek Aviator V.3.09.0.057.4 Automatic Classic Pilot Sapphire

 


Zegarki Aviator męskie na pasku ze skóry naturalnej 

Zegarek Aviator V.2.25.0.170.4 P45 CHRONO

Materiał paska jest bardzo ważny, ponieważ to on przez cały czas ma styczność z naszą dłonią. Skóra naturalna to surowiec, który dopasowuje się do dłoni, pozwalając na przepuszczenie powietrza. Nadgarstek nie jest odparzony, a my cieszymy się wyjątkowym wyglądem czasomierza. Zegarki męskie Aviator mają kwarcowy lub automatyczny mechanizm. Ten drugi jest niezwykle praktyczny, ponieważ nie potrzebuje ani baterii, ani cyklicznego nakręcania. Napędza się samoczynnie, poprzez ruch ręki.

Zobacz wszystkie zegarki Aviator dostępne w naszej ofercie!