Podniebne maszyny od lat pozwalają zrealizować odwieczne marzenie ludzkości o wzbiciu się w niebiosa. Nawet najlepszy pilot nie poradzi sobie jednak bez odpowiednich narzędzi, do których należą między innymi zegarki lotnicze. Kolekcja Aviator MIG Collection jest zbiorem wyjątkowych czasomierzy poświęconych radzieckiej branży lotniczej, której filary zbudowali dwaj inżynierowie Mikojan i Gurewicz. Skrót utworzony od nazwisk autorów, czyli właśnie "MIG" oznacza także błysk, co dobrze nawiązuje do błysku geniuszu towarzyszącego konstruktorom jednych z najlepszych samolotów bojowych świata. Inspirowane lotnictwem zegarki Aviator MIG Collection od początku nie miały więc łatwego zadania, ale trzeba przyznać, że spełniają je doskonale.

Uwiecznienie latających legend z pewnością nie jest zadaniem łatwym, a do każdego z modeli trzeba podejść bardzo indywidualnie. Zegarki Aviator MIG Collection są bardzo różnorodne i dobrze oddają zmiany kolejnych generacji samolotów. Wśród niezwykłych modeli znajdziemy proste, eleganckie zegarki lotnicze Aviator MIG-21 oraz ich kontynuację, czyli modele Aviator MIG-25. Poza inspirowanymi lotnictwem zegarkami znajdziemy tu też profesjonalne zegarki dla pilota jak modele Aviator MIG-29, a wśród nich limitowane zegarki Aviator MIG-29 SMT, które odznaczają się bardzo przemyślanym konceptem. Wszystkie modele zbioru Aviator MIG Collection to wysoce ergonomiczne zegarki, których wygoda sprawdzi się podczas użytkowania na lądzie jak i w powietrzu. Aby zagwarantować, że nabywasz dobrze dopasowany do ręki zegarek męski modele Aviator MIG Collection wykorzystują różnorodne rozwiązania, począwszy od niezwykłych pasków modeli Aviator MIG-35, na specjalnej konstrukcji łączenia koperty z paskiem we wspomnianych wcześniej limitowanych zegarkach Aviator MIG-29 SMT.

Lotnicze zegarki Aviator są niezwykłym kawałkiem historii, który każdy z nas może nosić na swoim nadgarstku. Bardzo różnorodny design i unikalna opowieść, którą przynosi każdy z modeli sprawia, że Aviator MIG Collection to naprawdę prestiżowa propozycja dla miłośników zdobywania przestworzy. Przemyślany koncept to fundament projektowania samolotów, który bez wątpienia towarzyszy tej wspaniałej rodzinie czasomierzy. Niezależnie czy wolisz stylowy zegarek inspirowany lotnictwem czy też potrzebny Ci profesjonalny zegarek dla pilota - w kolekcji Aviator MIG Collection wszystkie znajdziesz w jednym miejscu !