Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT05-08-2018

Przełam bariery z zegarkiem MIG-29 SMT od marki Aviator !

Pierwsze zegarki dla lotników konstruowane były jako niezbędne narzędzie. Zarówno piloci jak i obsługa naziemna znają doskonale zegarki Aviator, które od początku powstają w celu zapewnienia im maksymalnego wsparcia. Kultywująca dziedzictwo radzieckiej inżynierii lotniczej marka, wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, łącząc je ze szwajcarską jakością wykonania. Takie zestawienie to przepis na idealny zegarek inspirowany lotnictwem, który spełni swoje zadanie na pokładzie równie idealnego samolotu. Modele markiAviator już od 2006 roku na stałe goszczą na nadgarstkach pilotów grupy "Swifts", którzy latają na legendarnym myśliwcu Mig-29. Flagowy reprezentant nowoczesnych myśliwców frontowych, nie miał dotąd godnego odpowiednika w świecie zegarmistrzostwa, aż do dzisiejszego dnia. Tak jak Mig-29 przełamuje barierę dźwięku, tak projektanci marki Aviator przełamali kolejną barierę na drodze do perfekcji tworząc nowe, limitowane zegarki Mig-29 SMT!

Ergonomiczny, męski zegarek Aviator M.2.30.7.221.6 MIG-29 SMT Chrono na pasku z tworzywa sztucznego w szarym kolorze.Niezwykłe czasomierze Aviator Mig-29 SMT

Mig-29 został zaprojektowany jako uzupełnienie braków, które na polu walki przejawiają ciężkie myśliwce przewagi powietrznej, stąd kluczem do ich genialnej konstrukcji była maksymalizacja parametrów poprzez perfekcyjne dopracowanie. Dedykowane czasomierze Aviator Mig-29 SMT wprost nawiązują do tego konceptu i widać to na każdym kroku - wszystkie nowe modele to niezwykle ergonomiczne zegarki. Unikatowy design wprost zaskakuje swoją złożonością i ciężko wyobrazić sobie w jaki sposób udało się umieścić tak wiele stylistycznych smaczków, zachowując bezkompromisową funkcjonalność. 

Limitowany, męski zegarek Aviator M.2.30.5.215.6 MIG-29 SMT Chrono z analogową tarczą w czarnym kolorze, tarcza jest podkreślona dzięki subtarczom z czerwonymi akcentami.


Sportowy, męski zegarek Aviator M.2.30.5.215.6 MIG-29 SMT Chrono z kopertą o niestandardowym kształcie ze stali w szarym kolorze.
Zegarki Aviator Mig-29 SMT wyróżnia kwadratowa, ścięta w rogach koperta zabezpieczona śrubami. Dzięki temu podstawa wygląda bardzo solidnie i technicznie, co doskonale komponuje się z niezwykłą lunetą oraz tarczą. To właśnie ich niezwykłość sprawia, że limitowane Aviator Mig-29 SMT są czymś więcej niż inspirowanym obrazem. Poza standardowym wyposażeniem jak widoczny na tarczy stoper, znajdziemy tutaj 3 poziomowy suwak logarytmiczny! Za jego pomocą dokonuje się w powietrzu wielu obliczeń jak choćby spalanie paliwa czy przewidywany czas przylotu, a to potrafią wyłącznie profesjonalne zegarki lotnicze. Ponadczasowy design i niezawodny mechanizm

Każdy medal ma dwie strony, ale nikt nie powiedział, że muszą one być odmienne. Ergonomiczne zegarki Aviator Mig-29 SMT ukazują swoją doskonałość właśnie po obróceniu ich na drugą stronę. Niezwykły design nie tylko nie zaburzył ich praktyczności, ale wręcz ją wydobył. Krótkie uszy koperty nie tylko idealnie spajają silikonowy pasek z kopertą, ale dzięki specjalnemu zakończeniu czasomierz jest bardzo wygodny pomimo sporych rozmiarów.

Męski zegarek Aviator M.2.30.0.219.6 MIG-29 SMT Chrono posiada również suwak logarytmiczny umożliwiający wykonywanie prostych działań matematycznych.


Czerwony pasek z tworzywa sztucznego, męskiego zegarka Aviator M.2.30.5.215.6 MIG-29 SMT Chrono.
Męski zegarek dopasowany do ręki przy 47mm kopercie, która mieści tak wiele niezbędnych dodatków i zapewnia tak doskonałą czytelność za sprawą bardzo wyraźnych wskazówek oraz indeksów to prawdziwy majstersztyk, którym w awiacji są właśnie samoloty Mig-29. Na szczególną uwagę zasługuje naniesione na dekiel wykończenie w postaci wizerunku myśliwca Mig-29, otoczonego przez zobrazowane fale radarowe, na których znajdziemy opis funkcji niezwykłych czasomierzy.Aviator - więcej niż tylko zegarek

Oczywiście, lotnicze zegarki Aviator Mig-29SMT są doskonałe nie tylko z zewnątrz - czym byłby bowiem samolot bez doskonałego silnika. Nowe limitowane modele napędza oryginalny, szwajcarski mechanizm RONDA 50.30.D, który zapewnia im doskonałą precyzję wskazań. 

Dekiel zegarka Aviator M.2.30.0.219.6 MIG-29 SMT Chrono został ozdobiony wizerunkiem myśliwca Mig-29, otoczonego przez fale radarowe.


Lotniczy, męski zegarek Aviator M.2.30.0.219.6 MIG-29 SMT Chrono napędza szwajcarski mechanizm RONDA 50.30.D.
Wysokiej jakości stal urzeka detalami wykończenia i nie pozostawia wątpliwości, że nasz nowy, ergonomiczny zegarek pozostanie z nami na lata. W powietrzu nawet najmniejsza niedoskonałość może być katastrofalna, dlatego perfekcyjny odczyt zabezpiecza szafirowe szkiełko, wyróżniające się niezwykłą odpornością na zarysowania. Zegarki Aviator poradzą sobie z resztą nie  tylko na niebie. 100m wodoszczelności zabezpieczy mechanizm przed zalaniem, nawet podczas pływania.


Do każdego zegarka dołączamy kurtkę z logo marki Aviator w wybranym przez klienta rozmiarze, z personalizowaną naszywką.