Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarek Aviator Poland Limited Edition

19-02-2019

Spośród licznych modeli unikalnych zegarków marki Aviator na szczególną uwagę zasługuje Aviator Douglas Day Date w specjalnej, limitowanej polskiej edycji. Seria Aviator Douglas jest inspirowana samolotem Douglas DC-3, amerykańskim dolnopłatem pasażerskim i transportowym. Był to jeden z najpopularniejszych samolotów w historii transportu lotniczego, który zrewolucjonizował podróże lotnicze w latach 30. i 40. XX w. Limitowany zegarek zawdzięcza swoją wyjątkowość  datownikowi, na którym widnieją polskie nazwy dni tygodnia. Obecnie  takich modeli jest zaledwie 100 sztuk!

Limitowany, męski zegarek Aviator V.3.20.2.146.4-PL Polska Edycja Limitowana na skórzanym czarnym pasku z białymi szwami oraz koperta ze stali w kolorze złotego różu. Analogowa tarcza zegarka Aviator jest w czarnym kolorze z białymi indeksami oraz wskazówkami w kolorze złotego różu.


Aviator stworzył zegarek będący kombinacją stylu art-deco z subtelnym nawiązaniem do wzornictwa zegarków kieszonkowych. Dzięki swoim zaokrąglonym krawędziom i paskowi z naturalnej skóry zegarek Aviator Poland Limited Edition idealnie leży na każdym nadgarstku. Model dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, co sprawia, że jako zegarek męski świetnie pasuje do każdego garnituru, natomiast jego unikalny design pozwala przenieść się w czasie do wczesnej ery lotnictwa pasażerskiego i poczuć się jak milioner podróżujący transkontynentalnym lotem DC-3. 
Luksusowy, męski zegarek Aviator V.3.20.0.141.4-PL Polska Edycja Limitowana na skórzanym brązowym pasku z srebrną stalową kopertą w okrągłym kształcie. Analogowa tarcza zegarka Aviator jest w beżowym kolorze z datownikiem i białymi indeksami. Wskazówki zegarka awiator są w srebrnym kolorze.


Limitowany, męski zegarek Aviator V.3.20.2.146.4-PL Polska Edycja Limitowana na skórzanym czarnym pasku z białymi szwami oraz koperta ze stali w kolorze złotego różu. Analogowa tarcza zegarka Aviator jest z datownikiem pokazującym dzień tygodnia, w czarnym kolorze z białymi indeksami oraz wskazówkami w kolorze złotego różu.
Tarcza zegarka nawiązuje wyglądem do zegarów pokładowych samolotu. Datownik z polskimi, pełnymi nazwami dni tygodnia znajduje się w górnej części, natomiast dolne okno pokazuje aktualny dzień miesiąca. Dekiel zegarka Douglas w edycji limitowanej jest częściowo przeźroczysty, dzięki czemu możemy obserwować pracę mechanizmu.


Jak każdy model marki Aviator, również ten jest wodoszczelny (do 100 m. pod wodą). Czasomierze w tej edycji stylizowane są w estetyce zegarków retro i zdecydowanie mieszczą się w kategorii zegarków eleganckich. Możemy być pewni, że ten ekskluzywny, godny zaufania model będzie nam służył z właściwym sobie profesjonalizmem, podobnym do tego, z jakim samolot Douglas DC-3 służył pasażerom i pilotom na przestrzeni wielu dekad.