Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Aviator na bransolecie

101wyniki

zegarki Aviator na bransolecie

Zegarki Aviator na bransolecie łączą w sobie klasyczny wygląd ze sportowym duchem marki. Ich doskonałe mechanizmy znalazły duże zainteresowanie wśród osób związanych z lotnictwem. Tym samym modele przypadną do gustu zarówno fanom żeglugi powietrznej, jak i wszystkim osobom poszukujących niezawodnych, czasomierzy.

FILTRY0

Zegarki Aviator na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Aviator występują na bransolecie klasycznej oraz mesh, zwanej także mediolańską. W obu przypadkach wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej, pozostającej odporną na korozję, a także odkształcenie. Najczęściej występują w swoim naturalnym kolorze srebrnym, ale znajdziemy także modele, na których metodą PVD nałożono farbę w kolorze złota lub czerni. Specjalna obróbka powierzchni w formie polerowania lub szczotkowania nadaje im pięknego połysku. Każda bransoleta sygnowana jest logo marki w postaci symbolu samolotu, w którym wpisano pierwszą literę nazwy firmy (A). Modele wyposażono w zapięcie motylkowe z przyciskiem odblokowującym lub typu G-link. Zamocowane do koperty przy użyciu teleskopów bransolety, gwarantują bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku.
zegarki Aviator na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Aviator na bransolecie klasycznej

zegarki Aviator na bransolecie klasycznej
Zegarki Aviator na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układają się w segmenty, tworząc zróżnicowane kompozycje o wyrazistym lub bardziej subtelnym wyglądzie. Najczęściej większe elementy stanowią centralną część, natomiast po bokach usytuowane są mniejsze ogniska. Ich biżuteryjne wzornictwo dopełnia prostej formy kopert, nadając całości prestiżowego wyglądu. Tym samym zegarki Aviator na klasycznych bransoletach staną się bardzo atrakcyjnymi dodatkami, uzupełniającymi naszego wyglądu w zróżnicowanych okolicznościach. Będą one dobrze prezentować się zarówno w strojach służbowych, jak i tych codziennych.

Zegarki Aviator na bransolecie mesh

Zegarki Aviator na bransolecie mesh zachwycają swoją dbałością wykonania każdego szczegółu. Stylowe wzornictwo, na które składa się gęsta plecionka oraz prosta tarcza, tworzą niezwykle harmonijną całość. Siateczkowa struktura bransolety pozostaje bardzo elastyczna, przez co łatwo dopasowuje się do nadgarstka. Dzięki swojej lekkości nie powoduje poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce. Ponadczasowy wygląd sprawia, że tego typu zegarek będzie bardzo dobrze wyglądać w zestawieniu z garniturem, czy zwykłym T-shirtem.
Bransoleta typu mesh w zegarku Aviator