Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS Jubile

4wyniki

Zegarki Certina DS Jubile

Zegarki Certina Jubile to najwyższa linia zegarków firmy, która produkuje czasomierze nieprzerwanie od ponad 130 lat. Kolekcja Certina Jubile została stworzona dla koneserów i miłośników zegarków, którzy cenią sobie luksus i materiały najwyższej jakości, połączone z niezwykłą precyzją. 

FILTRY0

Zegarki Certina DS Jubile – luksus i precyzja w jednym  

Klasyczna koperta typu Oyster została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, a jej zwieńczeniem jest karbowany bezel z 18-karatowego złota. Tego samego metalu szlachetnego użyto w przypadku wskazówek i indeksów, pięknie korespondujących z perłową bielą tarczy. Zegarki Certina Jubile dostępne są w trzech odsłonach. W męskim wydaniu szerokość koperty wynosi uniwersalne 40 milimetrów, a jej grubość zaledwie 8 milimetrów, co czyni ten zegarek idealnym wyborem jako dodatek do stroju oficjalnego. Zegarek męski Certina Jubile jest mocowany do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości bransolety ze stali szlachetnej o pełnych ogniwach, która gwarantuje niezwykły komfort w noszeniu czasomierza. 

Zegarek Certina C902.451.41.011.00 DS JUBILE CHRONOMETER 18K GOLD

Nietuzinkowy design w prestiżowym wydaniu 

Zegarek Certina C902.251.46.016.00 DS JUBILE LADY CHRONOMETER 18K GOLD

Damski zegarek Certina Jubile został wyposażony w tarczę z masy perłowej, która dzięki swojej strukturze mieni się wieloma barwami, w zależności od kąta i rodzaju padania światła. Na godzinie 12-tej znajdują się trzy osadzone w złocie brylanty, które sprawiają, że poczucie obcowania z luksusowym czasomierzem staje się jeszcze silniejsze. Niewielki rozmiar koperty (wynoszący 32 milimetry) powoduje, że zegarek nosi się na nadgarstku niezwykle komfortowo. Zegarek damski Certina Jubile dostępny jest w dwóch odsłonach – na pasku lub bransolecie. Wszystkie modele zegarków Certina Jubile są wodoszczelne do wartości 100M oraz posiadają szkło szafirowe.


Niezwykła dokładność potwierdzona certyfikatem COSC 

 
Zegarki Certina DS Jubile posiadają niezwykle dokładne kwarcowe mechanizmy manufakturowe Precidrive, których dokładność potwierdza certyfikat COSC. Jest to dowód niezwykłej dokładności chodu, która badana jest w słynnym Szwajcarskim Instytucie Testowania Chronometrów. Testy przechodzi każdy zegarek Certina DS Jubile, po których otrzymuje miano chronometru.

Zobacz wszystkie zegarki Certina dostępne w naszej ofercie!

Certyfikat COSC