TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Certina Męskie na bransolecie

Zegarki Certina męskie kojarzone są z wysoką precyzją wykonania. Jakość i wygląd czasomierzy sprawiają, że wymagający użytkownicy chętnie po nie sięgają. Czasomierze są bardzo wygodne w noszeniu, dobrze układają się na nadgarstku i nie zaczepiają się o krawędź koszuli lub marynarki.   

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Certina - elegancja w najlepszym wydaniu  

Zegarki Certina męskie na bransolecie są bardzo charakterystyczne. Kolorem dominującym jest srebrny, łączony nieraz z żółtym lub różowym złotem. Mechanizmy osadzone są na szerokich, plecionych, masywnych bransoletach. Okrągłe tarcze zazwyczaj mają ciemne kolory (czarny, szary albo granatowy), choć dostępne są również jasne egzemplarze. Wzornictwo zegarków Certina jest bardzo klasyczne. 


Cyfry często przedstawiane są w formie delikatnych kresek. Dla ożywienia wyglądu niektóre czasomierze mają koperty w kolorze złota albo część bransolety o innej barwie niż srebrny. Modele z rozbudowaną tarczą, posiadającą dodatkowe funkcje są czytelne. Zegarki Certina idealnie pasują do mężczyzn lubiących eleganckie wzornictwo bez nadmiernych zdobień i ceniących jakość materiałów. Czasomierze świetnie komponują się z codziennymi i oficjalnymi strojami.       

Sprawdź wszystkie zegarki męskie Certina dostępne w naszej ofercie!