Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Certina Męskie na bransolecie

179wyniki

Zegarki Certina Męskie na bransolecie

Zegarki Certina męskie na bransolecie charakteryzuje niezwykła uniwersalność połączona z elegancją. Wiele modeli zegarków męskich Certina zostało wyposażonych w wysokiej jakości mechanizmy automatyczne, których jakość gwarantuje ponad 130-letnia tradycja w produkcji czasomierzy.  

FILTRY0

Certina – elegancja w najlepszym wydaniu 


Większość zegarków męskich Certina wyposażona jest w manufakturowy werk Powermatic 80, będący udoskonaloną konstrukcją kultowej ETY 2824-2, w której zwiększono rezerwę chodu z 38 do 80 godzin. Mechanizmy te charakteryzują się wysoką kulturą pracy, niezwykłą dokładnością i niską awaryjnością. Główną linią marki jest kolekcja DS. Zegarki z tej kolekcji charakteryzuje sportowy design, połączony z unikatowym wyglądem zarezerwowanym dla firmy Certina. Znakiem rozpoznawczym całej kolekcji DS jest logotyp przedstawiający żołwia – symbolu wytrzymałości – będącego spersonifikowaną formą opatentowanego przez Certinę w 1959 roku systemu Double Security.   

Zegarek Certina C032.407.11.051.00 DS Action Diver Automatic

Zegarki Certina – męskie propozycje na każdą okazję  

Zegarek Certina C032.407.11.041.00 DS Action Diver Automatic


Bardzo czytelne tarcze, wysokiej jakości masa luminescencyjna, bransoleta z pełnych ogniw i wodoszczelność wynosząca 300M to znaki rozpoznawcze zegarków męskich Certina DS Action Diver. Klasyczne modele zegarków męskich Certina na bransolecie posiadają wiele odsłon i różnią się nie tylko kolorami tarczy, ale również budową koperty i rodzajem zastosowanej bransolety. Wybór zawsze należy do klienta i opiera się na zgodności z jego preferencjami. Historyczne modele zegarków Certina posiadają bransoletę typu mesh bądź milanese, z kolei te o nowoczesnym i sportowym charakterze najczęściej wyposażone są w bransolety typu oyster. Mnogość modeli zegarków Certina na bransolecie gwarantuje znalezienie modelu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie połączenie wysokiej jakości z unikatowym wyglądem. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Certina dostępną w naszej ofercie!