Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Certina DS+

142wyniki

Certina DS+ to rewolucja w świecie zegarków! Zamiast gotowego modelu kupujesz zestaw złożony z zegarka, dwóch kopert, paska i bransolety, a później samodzielnie komponujesz z nich własny czasomierz. Wystarczy kilkadziesiąt sekund, aby uzyskać niepowtarzalny dodatek w sportowym, eleganckim albo miejskim stylu. Poznaj najnowsze modułowe zegarki Certina DS. 

FILTRY0

Początki systemu Certina DS

Certina DS+ nie jest pierwszym innowacyjnym rozwiązaniem szwajcarskiego brandu. W 1959 r. marka wdrożyła nowoczesny system DS (Double Security), który chroni mechanizm w ekstremalnych warunkach. Specjalna, solidna konstrukcja wytrzymuje bez szwanku wstrząsy i uderzenia. Ma wodoszczelność co najmniej 100 m, dzięki czemu może być zanurzana w wodzie podczas pływania. A zastosowanie materiału Nivachron nadaje jej również odporność na działanie pola magnetycznego.

Zegarek Certina DS+ do nurkowania 
Zegarek Certina DS+ na bransolecie do nurkowania

Zegarki Certina DS z powodzeniem przeszły wielokrotne testy w wysokich górach, głęboko pod wodą i innych miejscach narażonych na intensywne warunki zewnętrzne.


System DS Concept sprawił, że Certina poszerzyła swoje horyzonty w niebywałym stopniu” — czytamy na stronie marki.

Różne komplikacje zegarka Certina DS+

Rewolucyjny koncept Certina DS+ 

Mechanizm Powermatic 80 w zegarku Certina DS+ 

Teraz producent wykonał kolejny krok w rozwoju niezniszczalnego zabezpieczenia i stworzył w oparciu o nie modułowy czasomierz. Dzięki innowacyjnej uszczelce z materiału roślinnego tworzone przez markę Certina zegarki — mimo że nie stanowią jednej całości — po złożeniu zapewniają wytrzymałość i wodoszczelność do 200 m. A wszystko po to, aby mechanizm Powermatic 80 mógł zachować precyzję i 80-godzinną rezerwę chodu w każdych warunkach. W ten sposób to, co najlepsze u Certiny połączyło się teraz z nowatorskim konceptem.

Producenci zdążyli nas już przyzwyczaić do personalizacji zegarka poprzez wymianę paska. Szwajcarska marka w projekcie Certina DS+ znacznie poszerzyła jednak tę możliwość. Teraz wymieniasz nie tylko pasek lub bransoletę, ale także kopertę czasomierza. Każdy z tych elementów występuje w kilka wersjach do wyboru. W efekcie szybko i całkowicie samodzielnie możesz uzyskać proponowany przez Certina zegarek w stylu sportowym, morskim, miejskim albo vintage. Nie potrzebujesz już kilku czasomierzy na różne okazje — odtąd twórz własne konfiguracje, które dopasujesz do każdego stroju. Możliwości są niemal nieograniczone!

Możliwość wymiany w zegarku Certina DS+

Jak składać zegarek Certina DS+? Instrukcja krok po kroku

Tarcza, Pasek i koperta zegarka Certina DS+

Jak to działa? Sekret stojący za najnowszymi zegarkami Certina DS tkwi w konstrukcji złożonej z trzech niezależnych elementów: zegarka, czyli tarczy z mechanizmem i koronką, koperty z koronką oraz paska lub bransolety. Każdy z nich możesz dowolnie ze sobą łączyć, uzyskując za każdym razem nowy model. Cała czynność nie wymaga pomocy zegarmistrza ani nawet użycia narzędzi — wykonasz ją bez problemu w kilkadziesiąt sekund. Wystarczy kilka kroków:


  1. Wybierz elementy, które chcesz wykorzystać do złożenia własnego zegarka Certina. 
  2. Oczyść każdą część ściereczką. 
  3. Ułóż kopertę przednią stroną do dołu. 
  4. Zamontuj pasek lub bransoletę za pomocą systemu szybkiej wymiany (włóż teleskop do otworu, przesuń suwak, umieść teleskop w drugim otworze i puść suwak). 
  5. Odkręć do maksimum obie koronki. 
  6. Wprowadź mechanizm do koperty skierowany przodem do dołu. Delikatnie przyciśnij dekiel, aż usłyszysz kliknięcie. 
  7. Odwróć zegarek tarczą do góry i dokręć koronki. Zaprojektowany przez Ciebie oraz markę Certina zegarek jest gotowy do założenia.
Zestawy Certina DS+ do wymiany

Trzy zestawy w różnych stylach. Wybierz swój ulubiony! 

Różne paski do zegarka Certina DS+

Obecnie zegarki Certina DS+ możesz kupić w trzech zestawach zawierających: tarczę z mechanizmem, kopertę w dwóch różnych stylach, pasek i bransoletę:

  • Aqua & Sport to propozycja dla osób aktywnych i miłośników dynamicznych dodatków. Obejmuje: czarną tarczę wykończoną szlifem słonecznym, koperty w stylach: morskim z jednokierunkową, obrotową lunetą oraz sportowym z wydłużonymi bokami i sześcioma śrubami. Każdą z kopert możesz połączyć z czarno-szarym paskiem wykonanym z #tide ocean material® (tkaniny wykonanej z przetworzonego plastiku oceanicznego) lub z trzyrzędową, metalową bransoletą. 
  • Sport & Urban dla miłośników luźnej elegancji wyróżni Cię w miejskiej dżungli za sprawą zachwycających dwukolorowych elementów wizualnych. Komplet składa się z: srebrnej tarczy z indeksami w kolorze złotym wykończonej szlifem słonecznym, dwóch kopert w stylu miejskim i sportowym (ze złotą powłoką PVD), a także ciemnobrązowego paska skórzanego i bransolety mesh ze stali szlachetnej. 
  • Urban & Heritage jest z kolei skierowany do fanów stylu vintage. W zestawie znajdziesz: ciemnoniebieską tarczę wykończoną szlifem słonecznym z indeksami w kolorze złotym, kopertę w kształcie poduszki z czterema widocznymi śrubami oraz w dwukolorowej wersji miejskiej, a także niebieski pasek NATO i trzyrzędową, metalową bransoletę.


Każdy z elementów będzie można też nabyć osobno, aby dać Ci jeszcze więcej możliwości do modowych eksperymentów. Gotowy na zegarek Certina, jakiego dotąd nie było?

Możliwość wymiany tarczy w zegarku Certina DS+


Zegarek Certina DS+ na skórzanym pasku

W ZEGAREK.NET znajdziesz wszystkie z wymienionych zestawów Certina DS+. Jako autoryzowany sprzedawca czasomierzy tej marki oferujemy w 100% oryginalne modele z oficjalnej dystrybucji. Zapoznaj się z pełną ofertą, wybierz komplet, który Ci odpowiada i przekonaj się, jak tworzy się nowa, zegarkowa historia.