TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Certina Męskie na pasku

Zegarki Certina męskie to niezwykle dopracowane czasomierze dla wymagających. Analogowa tarcza chroniona jest przez szafirowe szkiełko, które ma aż 9 punktów w skali Mohsa, co oznacza, że pęknięcie i zarysowanie jest prawie niemożliwe. Zegarki męskie Certina w większości mają pasek wykonany ze skóry naturalnej, co przekłada się na wysoki komfort noszenia. Szwajcarskie pochodzenie podkreśla niesamowitą elegancję i precyzję wykonania czasomierzy. Zegarki Certina męskie na pasku to świetny wybór dla aktywnych mężczyzn lubiących sporty wodne. Modele Certina, w zależności od modelu, mają wodoszczelność na poziomie 50 m, 100 m, a nawet 200 m, co oznacza, że można z nimi nawet nurkować.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Certina męskie – ponadprzeciętna precyzja 

To, co pobudza zegarek do życia, jest jednym z najważniejszych elementów każdego czasomierza. Sercem męskich zegarków Certina jest automatyczny mechanizm z ponadprzeciętną 80-godzinną rezerwą chodu, czyli Powermatic 80. Zegarki Certina męskie pokazują czas w sposób tradycyjny, co przekłada się na uniwersalność i elegancję czasomierzy.Certina zegarki męskie na pasku – stylowy design i praktyczne funkcje 

Szwajcarski producent zadbał o to, aby podczas słonecznych dni posiadacz zegarka Certina nie miał problemu z odczytaniem godziny. Zegarki Certina męskie na pasku, a dokładniej ich szafirowe szkło zostało wyposażone w powłokę antyrefleksyjną, która likwiduje wszelkie refleksy na tarczy zegarka. Zegarki Certina męskie mają również wbudowany datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca. 

Zobacz całą kolekcję zegarków męskich Certina!