Zegarki Certina DS Podium

Kolekcja Certina DS Podium złożona jest z zegarków utrzymanych w stylistyce sportowej elegancji. To modele dedykowane osobom stawiającym na funkcjonalne piękno, które poszukują niezawodnego czasomierza na co dzień oraz wyjątkowe okazje.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Dynamiczny wygląd zegarków Certina DS Podium

Modele wchodzące w skład kolekcji Certina DS Podium przykuwają wzrok swoim ekskluzywnym wyglądem i dbałością o każdy najmniejszy szczegół wykonania. Niejednokrotne kontrastowe zestawienie barw, tworzy modny i nowoczesny design. Na prostych tarczach, nałożono oznaczenia godzinowe w formie cyfr arabskich oraz indeksy. Charakterystycznym elementem pozostają tu długie, smukłe wskazówki. Pokryto je farbą luminescencyjną, dzięki czemu możliwe jest odczytanie godziny w ciemności. W serii mamy do czynienia zarówno z prostymi, klasycznymi cyferblatami z datownikiem oraz egzemplarzami z subtarczami chronografu. Dodatkowe tarcze nadają modelom bardziej casualowego wyglądu, wpisując się tym samym w styl sportowej elegancji. W niektórych modelach zastosowano specjalną obróbkę powierzchni, która tworzy na cyferblacie refleksy światła zwane też szlifem słonecznym. 

Certina DS Podium - na pasku, czy bransolecie?

W zależności od naszych preferencji możemy wybrać zegarek na skórzanym pasku lub bransolecie o pełnych ogniwach. Obie wersje świetnie sprawdzą się w biznesowych lookach oraz w codziennych warunkach. Dla osób gustujących w luźnej stylistyce przygotowano czasomierze zawieszone na kauczukowych paskach. W sposób szczególny sprawdzą się one podczas sportowych ćwiczeń, a dzięki wodoodpornemu materiałowi możemy z nich korzystać także w trakcie pływania.

Zegarki Certina DS Podium, czyli styl i jakość

Zegarki Certina DS Podium zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić dobry styl i komfort każdemu użytkownikowi. W tym celu koperty modeli wykonano ze stali szlachetnej lub tytanu. Materiały te cechują się niezwykłą wytrzymałością na zróżnicowane warunki otoczenia. Osobom uczulonym na nikiel proponowana jest hipoalergiczna wersja z tytanu. Przykrywające tarczę szafirowe szkło świadczy o wysokiej jakości zegarków, zapewniając mocną ochronę przed różnego rodzaju zarysowaniami. Całości wieńczą wygodne i mocne paski oraz bransolety, gwarantujące bezpiecznie trzymanie się czasomierza na nadgarstku.


Pod obudową skrywa się najwyższej jakości mechanizm kwarcowy o kalibrze Powermatic 80. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań przygotowano modele mechaniczne z automatycznym naciągiem wyróżniających się doskonałym, długoletnim działaniem. Wykorzystany w wybranych egzemplarzach autorski system potrójnego zabezpieczenia koperty i koronki, wpływa na zwiększenie wodoszczelności zegarka.