Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Certina DS Podium

Kolekcja Certina DS Podium złożona jest z zegarków utrzymanych w stylistyce sportowej elegancji. To modele dedykowane osobom stawiającym na funkcjonalne piękno, które poszukują niezawodnego czasomierza na co dzień oraz wyjątkowe okazje.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Dynamiczny wygląd zegarków Certina DS Podium

Modele wchodzące w skład kolekcji Certina DS Podium przykuwają wzrok swoim ekskluzywnym wyglądem i dbałością o każdy najmniejszy szczegół wykonania. Niejednokrotne kontrastowe zestawienie barw, tworzy modny i nowoczesny design. Na prostych tarczach, nałożono oznaczenia godzinowe w formie cyfr arabskich oraz indeksy. Charakterystycznym elementem pozostają tu długie, smukłe wskazówki. Pokryto je farbą luminescencyjną, dzięki czemu możliwe jest odczytanie godziny w ciemności. W serii mamy do czynienia zarówno z prostymi, klasycznymi cyferblatami z datownikiem oraz egzemplarzami z subtarczami chronografu. Dodatkowe tarcze nadają modelom bardziej casualowego wyglądu, wpisując się tym samym w styl sportowej elegancji. W niektórych modelach zastosowano specjalną obróbkę powierzchni, która tworzy na cyferblacie refleksy światła zwane też szlifem słonecznym. 
Zegarek Certina na skórzanym czarnym pasku z ciekawą subtarczą na tarczy.

Certina DS Podium - na pasku, czy bransolecie?

Elegancki zegarek Certina w sportowym stylu a brązowym pasku.
W zależności od naszych preferencji możemy wybrać zegarek na skórzanym pasku lub bransolecie o pełnych ogniwach. Obie wersje świetnie sprawdzą się w biznesowych lookach oraz w codziennych warunkach. Dla osób gustujących w luźnej stylistyce przygotowano czasomierze zawieszone na kauczukowych paskach. W sposób szczególny sprawdzą się one podczas sportowych ćwiczeń, a dzięki wodoodpornemu materiałowi możemy z nich korzystać także w trakcie pływania.

Zegarki Certina DS Podium, czyli styl i jakość

Zegarki Certina DS Podium zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić dobry styl i komfort każdemu użytkownikowi. W tym celu koperty modeli wykonano ze stali szlachetnej lub tytanu. Materiały te cechują się niezwykłą wytrzymałością na zróżnicowane warunki otoczenia. Osobom uczulonym na nikiel proponowana jest hipoalergiczna wersja z tytanu. Przykrywające tarczę szafirowe szkło świadczy o wysokiej jakości zegarków, zapewniając mocną ochronę przed różnego rodzaju zarysowaniami. Całości wieńczą wygodne i mocne paski oraz bransolety, gwarantujące bezpiecznie trzymanie się czasomierza na nadgarstku.
Stylowy zegarek Certina.


Sportowy zegarek Certina na parcianym pasku w czarnym kolorze z bało-niebieskimi akcentami.
Pod obudową skrywa się najwyższej jakości mechanizm automatyczny o kalibrze Powermatic 80. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań przygotowano modele mechaniczne z automatycznym naciągiem wyróżniających się doskonałym, długoletnim działaniem. Wykorzystany w wybranych egzemplarzach autorski system potrójnego zabezpieczenia koperty i koronki, wpływa na zwiększenie wodoszczelności zegarka.