Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Chronometr Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition

14-06-2018

Marka Certina uczestniczy w wyścigach ADAC GT Masters od 2015 roku. Tam gdzie o wyniku decydują setne części sekund potrzebny jest wiarygodny i precyzyjny sędzia. ADAC GT Masters to jedna z najbardziej ekscytujących serii wyścigowych w Europie, a kibice podczas imprezy mogą podziwiać technikę profesjonalnych kierowców.

Sportowy, męski zegarek Certina C034.453.36.057.10 DS Podium Chronograph Lap Timer na skórzanym czarnym pasku z parcianymi bokami w żółtym kolorze. Koperta zegarka Certina jest również czarna ze stali. Bezel zegarka jest w czarnym kolorze z żółtymi oznakowaniami a analogowa tarcza w czarnym kolorze z subtarczami, które podkreślone są kolorami takimi jak: żółty, czerwony oraz biały.


Niezwykle oryginalny zegarek Certina C034.453.36.057.10 DS Podium Chronograph Lap Timer

Nowy model z serii Certina DS Podium dedykowany jest właśnie tym wyścigom. Marka Certina przechodzi najśmielsze oczekiwania i  naprawdę może zawojować rynek. Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition ma bowiem sporo wyróżników. Co najważniejsze, szwajcarska firma oferuje najprawdziwszą  gratkę, czyli sportowy chronometr w designerskiej odsłonie o ciekawej kolorystyce. Do zegarka dołączany jest certyfikat dokładności COSC.

Rajdowa Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition z pewnością  spodoba się fanom wyścigów. Bez problemu wykryją oni pewne smaczki, jakie zastosowali projektanci zegarka Certina. Licznik  okrążeń umożliwia intuicyjne dodawanie i mierzenie wyników. Łączne czasy  są widoczne na liczniku 60-minutowym , który odpowiada  dokładnej długości trwania wyścigu. Inną przydatną funkcją tego rajdowego zegarka rajdowego jest tachometr. Bezel zegarka oznakowany został specjalną skalą, która w połączeniu z sekundnikiem pozwala określić średnią prędkość poruszania się.


Ocena wyglądu zegarka to zawsze sprawa indywidualna, ale obiektywnie stwierdzając Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition prezentuje się  bardzo oryginalnie. Zegarek posiada stalową, czarną kopertę i szyty czarno-żółty pasek z plecionymi krawędziami. Żółte indeksy oraz wskazówki kontrastują natomiast na czarnej tarczy. 

Pasja marki Certina i sportowe inspiracje tworzenia zegarków mają długą i ugruntowaną historię. Nowy, certyfikowany zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition pisze jej kolejny rozdział.

Niezwykły zegarek Certina C034.453.36.057.10 DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition


Zobacz WSZYSTKIE ZEGARKI Z SERII CERTINA DS PODIUM :