TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 14-06-2018

Chronometr Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition

Marka Certina uczestniczy w wyścigach ADAC GT Masters od 2015 roku. Tam gdzie o wyniku decydują setne części sekund potrzebny jest wiarygodny i precyzyjny sędzia. ADAC GT Masters to jedna z najbardziej ekscytujących serii wyścigowych w Europie, a kibice podczas imprezy mogą podziwiać technikę profesjonalnych kierowców.

Sportowy, męski zegarek Certina C034.453.36.057.10 DS Podium Chronograph Lap Timer na skórzanym czarnym pasku z parcianymi bokami w żółtym kolorze. Koperta zegarka Certina jest również czarna ze stali. Bezel zegarka jest w czarnym kolorze z żółtymi oznakowaniami a analogowa tarcza w czarnym kolorze z subtarczami, które podkreślone są kolorami takimi jak: żółty, czerwony oraz biały.


Nowy model z serii Certina DS Podium dedykowany jest właśnie tym wyścigom. Marka Certina przechodzi najśmielsze oczekiwania i  naprawdę może zawojować rynek. Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition ma bowiem sporo wyróżników. Co najważniejsze, szwajcarska firma oferuje najprawdziwszą  gratkę, czyli sportowy chronometr w designerskiej odsłonie o ciekawej kolorystyce. Do zegarka dołączany jest certyfikat dokładności COSC.

Rajdowa Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition z pewnością  spodoba się fanom wyścigów. Bez problemu wykryją oni pewne smaczki, jakie zastosowali projektanci zegarka Certina. Licznik  okrążeń umożliwia intuicyjne dodawanie i mierzenie wyników. Łączne czasy  są widoczne na liczniku 60-minutowym , który odpowiada  dokładnej długości trwania wyścigu. Inną przydatną funkcją tego rajdowego zegarka rajdowego jest tachometr. Bezel zegarka oznakowany został specjalną skalą, która w połączeniu z sekundnikiem pozwala określić średnią prędkość poruszania się.

Luksusowy, męski zegarek Certina C034.453.36.057.10 DS Podium Chronograph Lap Timer posiada szkiełko szafirowe, kwarcowy mechanizm oraz tachymetr co powoduje możliwość odczytania prędkości z jaką się poruszamy.

Ocena wyglądu zegarka to zawsze sprawa indywidualna, ale obiektywnie stwierdzając Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition prezentuje się  bardzo oryginalnie. Zegarek posiada stalową, czarną kopertę i szyty czarno-żółty pasek z plecionymi krawędziami. Żółte indeksy oraz wskazówki kontrastują natomiast na czarnej tarczy. 

Pasja marki Certina i sportowe inspiracje tworzenia zegarków mają długą i ugruntowaną historię. Nowy, certyfikowany zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition pisze jej kolejny rozdział.

Zobacz WSZYSTKIE ZEGARKI Z SERII CERTINA DS PODIUM :