Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Certina DS Podium Lap Timer Chronometer i inne certyfikowane zegarki

13-06-2018

Prawie 130-letnia tradycja markiCertinadowodzi, że każdy zegarek stworzony w fabrykach tej firmy potrafi spełnić nawet najdrobniejsze wymagania klientów. Całkiem niedawno zaprezentowane zostały dwa, zupełnie nowe chronometry, które cechuje nie tylko sportowy design, ale i sportowa dokładność.Zegarek certyfikowany

Zegarek męski Certina DS Podium Chronometer Lap Timer C034.453.16.057.00 charakteryzuje się niesamowicie męskim, nowoczesnym designem oraz bardzo ambitną funkcyjnością, która stanowi prawdziwą perełkę, nawet dla najwyższych klas szwajcarskich zegarków. Zegarek to chronometr, czyli model do którego dołączany jest specjalny certyfikat. Co ciekawe, takie zegarki to zazwyczaj klasyki bez dodatkowych funkcji. Certina nie potrafi jednak zrezygnować ze swojego sportowego ducha, dlatego i ten model wyposażyła w dokładny stoper. I chwała jej za to! Dzięki temu możemy nacieszyć oko ekskluzywnym zegarkiem, który przeszedł specjalistyczne badania laboratoryjne, a jednocześnie ma ciekawy design, który podkreśli charakter właściciela. Funkcja Lap Timer to intuicyjny licznik okrążeń pozwalający dodawać czasy kolejnych "kółek". Zegarek wskazuje również łączne czasy na osobnym, 60-minutowym liczniku.
Luksusowy, męski zegarek Certina C034.453.16.057.00 DS Podium Chronograph Lap Timer na czarnym skórzanym pasku z czerwonymi akcentami, okrągła koperta wykonana ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z białymi indeksami oraz wskazówkami jak i z detalami w czerwonym kolorze.


Oprócz chronografu do ciekawszych cech Certiny można zaliczyć tachometr, datownik, powłokę Neobrite na wskazówkach i indeksach oraz 10 atmosfer wodoszczelności. Cała reszta to kwestia powalającego designu.Sportowy zegarek prestiżowy

Wykończenie czasomierza zostało wykonane w barwach klasycznej czerni, wyrafinowanej czerwieni oraz stali szlachetnej. Takie połączenie sprawiło, że efekt końcowy jest zniewalający. Czerwony napis LAP TIMER i czerwone wskazówki służące do pomiaru czasów okrążeń właśnie świadczą o dokładności zegarka i dopełniają jego sportowy wygląd. Podobnie zresztą jak dziurkowany pasek z czarnej skóry, spod której wygląda druga, czerwona warstwa.

Męski zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer

Certina DS Podium Chronograph GMT COSC Chronometer C034.654.16.087.01 to inny chronometr, który pojawił się w ofercie marki Certina. Model to całkowicie luksusowe wydanie sportowego zegarka. Jego antracytowa tarcza to prawdziwe arcydzieło, projektowane z dbałością o najwyższy wymiar estetyki. Warstwowe zegary chronografu dają efekt trójwymiarowości. Złote otoczki indeksów i pozostałych wskaźników fantastycznie podkreślają tradycyjne, stonowane tło.

Zegarki Certina DS Podium są utożsamieniem szlacheckiej elegancji łączonej z klasyką sportowego gatunku. Kunszt zegarmistrzowskiej sztuki marki Certina uwidacznia się we wspomnianych egzemplarzach, co na nadgarstku przekłada się w poczucie klasy i prestiżu. Elegancka kompozycja barw oraz żyjąca na kilku poziomach tarcza tylko dopełniają dzieła zegarmistrzów.


Zdecydowaną różnicę pomiędzy dwoma, najnowszymi modelami ze szwajcarskiej serii DS Podium stanowi styl wykonania. Pierwszy zupełnie nowoczesny, żywy oraz napełniony sportowym zacięciem, drugi stonowany, czerpiący z tradycji i nieskazitelnie perfekcyjny. Zróżnicowany design daje możliwość dobrania idealnego wzornictwa, które wpisze się w styl swojego właściciela.

Certyfikowane zegarki Certina to także idealny pomysł na prezent podkreślający wagę ważnego wydarzenia w rodzinie lub w życiu biznesowym. Wszystkie zegarki Certina oferowane w naszym sklepie pochodzą z oficjalnej dystrybucji, posiadają międzynarodową gwarancję i są pakowane w oryginalne pudełka.

Zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer


Zobacz wszystkie chronometry od Certiny: