tel: 75 718 30 46   801 011 232
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Limitowana polska edycja Certina WRC

Wprawdzie od ostatniej edycji Rajdu Polski minęło już sporo czasu, bo odbyła się ona w dniach 30 czerwca - 3 lipca to dziś cząstkę tego fantastycznego widowiska sportowego każdy z nas może mieć dla siebie. Wszystko dzięki limitowanej edycji zegarków Certina. Miłośnicy wyścigów WRC, a w szczególności Rajdu Polski nabywając ten model, będą mogli czuć się wyróżnienie. Wszystko dlatego, że Certina stworzyła jedynie 555 sztuk egzemplarzy  tego zegarka. Każdy ma swój unikatowy numer i dostępny jest wyłącznie na polskim rynku. W związku z tym możemy tu jak najbardziej mówić o ścisłej edycji limitowanej.

 

 

Trwały i praktyczny

Sam fakt, że jest to edycja limitowana, czyni go niezwykłym, choć nie sposób przejść obojętnie wobec jego wysokiej jakości. Na pewno ten zegarek sportowy jest bowiem modelem z wyższej półki. Sama koperta jest wykonana ze stali, a pasek tego zegarka WRC z czarnego, wodoodpornego kauczuku. Uwagę zwrócić trzeba również i na szafirowe szkiełko. Jest ono odporne na zarysowania i doskonale chroni tarczę zegarka. Godne uwagi jest tu też wygodne i bezpieczne motylkowe zapięcie, które w zegarkach na pasku spotykane jest sporadycznie.

Jako że jest to zegarek z górnej półki, nie brak w nim także wielu praktycznych funkcji, spośród których wymienić należy tachometr, chronograf, szkiełko antyrefleksyjne, wskaźnik poziomu energii, wodoszczelność oraz wysokiej jakości podświetlenie Neobrite.

 

Oryginalny dekielek

Jak przystało na zegarek limitowany,  w Certinie C001.647.17.057.10 wyjątkowo dopieszczono dekielek dla podkreślenia oryginalności tego modelu. Centralną część zajmuje logo WRC, nad którym wygrawerowano kontur mapy Polski z informacją o 73. edycji krajowego rajdu. Do tego na obwodzie dekla umieszczono 1 z 555 numerów nabytego egzemplarza.

Tak więc z pewnością jest to doskonały zegarek dla wszystkich kolekcjonerów, którzy polują na zegarki limitowane o prawdziwie wysmakowanej stylistyce,  a jednocześnie świat sportów motoryzacyjnych nie jest im obcy.

ANULUJ