Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Limitowana polska edycja Certina WRC

03-11-2017

Wprawdzie od ostatniej edycji Rajdu Polski minęło już sporo czasu, bo odbyła się ona w dniach 30 czerwca - 3 lipca 2016 roku, to dziś cząstkę tego fantastycznego widowiska sportowego każdy z nas może mieć dla siebie. Wszystko dzięki limitowanej edycji zegarków Certina. Miłośnicy wyścigów WRC, a w szczególności Rajdu Polski nabywając ten model, będą mogli czuć się wyróżnieni. Wszystko dlatego, że Certina stworzyła jedynie 555 egzemplarzy tego zegarka. Każdy ma swój unikatowy numer i dostępny jest wyłącznie na polskim rynku. W związku z tym możemy tu jak najbardziej mówić o edycji limitowanej.Trwały i praktyczny

Sam fakt, że jest to edycja limitowana, czyni go niezwykłym. Nie sposób jest też przejść obojętnie wobec jego wysokiej jakości. Jest to zegarek sportowy z wyższej półki. Sama koperta jest wykonana ze stali, a pasek tego zegarka WRC z czarnego, wodoodpornego kauczuku. Uwagę zwrócić trzeba również i na szafirowe szkiełko. Jest ono odporne na zarysowania i doskonale chroni tarczę zegarka. Godne uwagi jest tu też wygodne i bezpieczne motylkowe zapięcie, które w zegarkach na pasku spotykane jest sporadycznie. Jako że jest to zegarek z górnej półki, nie brak w nim także wielu praktycznych funkcji. Wymienić tu należy tachometr, chronograf, szkiełko antyrefleksyjne, wskaźnik poziomu energii, wodoszczelność oraz wysokiej jakości podświetlenie Neobrite.

Zegarek Certina C001.647.17.057.10 Big Chrono Precidrive WRC Poland Limited Edition 2016Oryginalny dekielek

Limitowana polska edycja Certina WRC dekielek

Jak przystało na zegarek limitowany, w Certinie C001.647.17.057.10 wyjątkowo dopieszczono dekielek. Zrobiono to dla podkreślenia oryginalności tego modelu. Centralną część zajmuje logo WRC, nad którym wygrawerowano kontur mapy Polski z informacją o 73. edycji krajowego rajdu. Do tego na obwodzie dekla umieszczono 1 z 555 numerów nabytego egzemplarza.


Tak więc z pewnością jest to doskonały zegarek dla wszystkich kolekcjonerów, którzy polują na zegarki limitowane, o prawdziwie wysmakowanej stylistyce, a jednocześnie świat sportów motoryzacyjnych nie jest im obcy.

Limitowana polska edycja zegarka Certina WRC