<<   POWRÓT 18-06-2018

Certina w ochronie żółtwia morskiego. Edycja specjalna Sea Turtle.

Specjalistyczny sprzęt wymaga specjalistycznego podejścia i zdolności przewidywania, a nie da się tego osiągnąć bez ustanowienia jasnych priorytetów. Szwajcarskie zegarki Certina, jak żadne inne, prezentują siłę, która drzemie w inwestowaniu w przyszłość. Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, ale efekty nie przychodzą z dnia na dzień, a dalekosiężne planowanie nie jest zadaniem łatwym. Zegarki Certina tworzone są dla miłośników wszystkich dyscyplin, a nie ma nic piękniejszego niż sport uprawiany na łonie natury. Czasem jednak zapominamy, że o przyrodę trzeba dbać tak samo jak o ciało, dlatego we współpracy z organizacją Sea Turtle Conservancy, powstał nowy, męski zegarek do nurkowania Certina DS Action Diver Sea Turtle Conservancy. 


Certina DS Action Diver Powermatic 80 Sea Turtle Special Edition

Sea Turtle Conservancy to pochodząca z Florydy organizacja, zajmująca się ochroną żółwi morskich. Dlaczego edycja specjalna zegarka Certina powstała właśnie przy współpracy z tą organizacją? Sport uprawiamy na lądzie, w powietrzu i w wodzie, a zegarki Certina sprawdzają się w każdym z nich dzięki autorskiemu systemowi zabezpieczenia Certina DS. Symbolem technologii podwójnego zabezpieczenia mechanizmu w oczywisty sposób stała się skorupa żółwia, dlatego nowy zegarek dla nurków Certina DS Action Diver stworzono łącząc doświadczenia właśnie z organizacją STC. Edycja specjalna zegarka Certina DS Action Diver, pomoże w ochronie żółwi morskich, poprzez przekazanie części dochodów ze sprzedaży na rzecz ochrony tych pięknych zwierząt. Dobra sprzedaż wymaga dobrego produktu, nie dziwi więc, że STC wybrała właśnie szwajcarskie zegarki Certina DS Action Diver.


Zegarki dla nurków to nie tylko uwielbiany przez mężczyzn design, ale bardzo rygorystyczne parametry, które pozwolą zejść na kilkusetmetrowe głębokości, których stałymi bywalcami są między innymi żółwie morskie. Edycja specjalna zegarka Certina DS Action Diver spełnia normę ISO6425, która gwarantuje swobodne i bezpieczne schodzenie na duże głębokości z akwalungiem. Standard 300m wodoszczelności robi wrażenie, a dodatki takie jak zakręcana koronka i dekielek to wisienka na torcie, która jest owocem doświadczenia w produkcji modeli Certina DS Action Diver. Wyraźne bryły indeksów i wskazówek z funkcją Neobrite na mocno kontrastującej, czarnej tarczy, to nie tylko świetny wygląd, ale doskonała czytelność na głębokościach ograniczających dopływ światła.  Edycja specjalna zegarka Certina DS Action Diver otrzymała też obrotową lunetę, która pomoże śledzić czas zanurzenia. 


Żółwie to długowieczne zwierzęta, dlatego zegarek Certina Sea Turtle Conservancy oferuje znacznie więcej niż podwójne zabezpieczenie Certina DS. Sprawdzony i znany na całym świecie mechanizm Powermatic 80 to gwarancja niezawodności oraz swoboda użytkowania automatycznego mechanizmu. Ponadto, edycja specjalna zegarka Certina, wykonana jest ze stali szlachetnej 316L, a tarczę zabezpiecza super-odporne, szafirowe szkiełko. Certina DS Action Diver STC to wspaniały, srebrny zegarek na bransolecie w charakterystycznej dla modeli nurkowych, solidnej bryle. Edycja specjalna zegarka Certina jest obrazem troski o piękno natury i zegarmistrzowskiej precyzji, a jej pełen charakteru, nurkowy design sprawia, że Certina DS Action Diver to idealny zegarek męski.


Certina DS Action Diver Powermatic 80 dostępna jest również w innych wersjach kolorystycznych, poza edycją specjalną.