Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Certina Damskie na bransolecie

95wyniki

Zegarki Certina Damskie na bransolecie

Od wielu lat zegarki Certina damskie stanowią ciekawą propozycję dla kobiet ceniących prestiż oraz wysublimowany styl. Pierwsze zegarki Certina damskie na bransolecie powstały ponad 100 lat temu i stylem nawiązywały do art deco. Przez lata propozycje marki zyskiwały na popularności, czego dowodem jest niezwykle szeroka oferta zegarków damskich Certina na bransolecie. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Certina – szwajcarska jakość i wysublimowany design 

Zegarek Certina C032.051.22.086.00 DS Action Lady Diamonds
Każdy zaprojektowany przez markę Certina zegarek damski jest zaopatrzony w mechanizm szwajcarski, który podlegał licznym modyfikacjom w fabryce producenta. W efekcie udało się udoskonalić dokładność chodu, a także – w przypadku zegarków automatycznych – zwiększyć rezerwę chodu z 38 do 80 godzin. Niewątpliwym sukcesem okazała się linia zegarków Certina DS Action Lady, która urzeka połączeniem stylu sportowego z wysublimowaną elegancją. Zegarki z tej serii są wodoszczelne do 200M, co jest nie lada wyczynem i ewenementem w przypadku czasomierzy skierowanych dla kobiet. Zegarki Certina DS Action Lady na bransolecie, dzięki połączeniu technologii PVD i wysokiej jakości szlifów, wyglądają niezwykle elegancko i sprawdzą się świetnie jako uzupełnienie stroju wieczorowego. 

Certina – zegarek damski w prestiżowej odsłonie 

 
Niezwykle bogata oferta zegarków Certina damskich na bransolecie sprawia, że każda kobieta może znaleźć czasomierz odpowiadający jej preferencjom. Zegarki damskie Certina na bransolecie różnią się wielkością koperty, kolorem tarczy, kolorem powłok, mechanizmami, a także konstrukcją bransolety. Mają jednak jedną wspólną cechę, a jest nią niezwykle wysoka jakość wykonania, która od ponad 100 lat jest głównym argumentem, dla którego kobiety chętnie sięgają po zegarki Certina. 

Sprawdź wszystkie propozycje marki Certina dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Certina C032.951.22.031.00 DS Action Lady