Zegarki EPOS damskie

Firma Epos od prawie 100 lat produkuje luksusowe szwajcarskie zegarki naręczne. Długoletnia tradycja w budowie czasomierzy sprawia, że zegarki damskie Epos zyskały niepowtarzalny, wysublimowany styl. Piękne zdobienia tarcz, do których nierzadko używa się kamieni szlachetnych, a także precyzyjne szwajcarskie mechanizmy, pracujące w zegarkach Epos, przyczyniają się do dużej popularności tej marki wśród kobiet z całego świata. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki Epos – damskie wzory idealnie dopasowane do potrzeb kobiet 

Szwajcarskie zegarki damskie Epos posiadają koperty o średnicy od 32 do 34 milimetrów. Są to rozmiary, dzięki którym modele będą idealnie leżały na każdym kobiecym nadgarstku. Komfort noszenia podnoszą krótkie, wyprofilowane ku dołowi uszy, za sprawą czego zegarek znakomicie przylega do nadgarstka. Zegarki Epos damskie mocowane są za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych lub bransolet. Oba rodzaje można regulować w kwestii długości, co pozwala na idealne dopasowanie zegarka do obwodu nadgarstka. 


Zegarki Epos damskie mocowane są za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych lub bransolet. Oba rodzaje można regulować w kwestii długości, co pozwala na idealne dopasowanie zegarka do obwodu nadgarstka

Epos – zegarki damskie zachwycające luksusowym wyglądem 

Wszystkie elementy zegarka damskiego Epos wykonane są z najwyższej jakości surowców, takich jak stal szlachetna, masa perłowa i prawdziwe diamenty. Koperty w całości skonstruowane są ze stali szlachetnej 316L, którą charakteryzuje znakomita odporność na działanie wody oraz właściwości hipoalergiczne. 


Jednym z surowców wykorzystywanych do tworzenia tarczy zegarka damskiego Epos jest masa perłowa. Niezwykła struktura tego luksusowego materiału sprawia, że tarcza mieni się dziesiątkami różnych barw, w zależności od rodzaju i kąta padającego na nią światła.


Nierzadko w miejscu indeksów godzinowych aplikowane są kamienie szlachetne, które nadają zegarkowi luksusowego wyglądu. Zegarki damskie z masą perłową i diamentami od Epos to zachwycająca propozycja dla wielbicielek niebanalnych dodatków.

Damskie zegarki szwajcarskie Epos – sprawdzone mechanizmy wysokiej klasy 

Wszystkie zegarki Epos damskie zostały wyposażone w znakomitej jakości mechanizmy szwajcarskie. Większość z nich to sprawdzone werki ETA 2824-2, od wielu lat używane są przez najsłynniejsze szwajcarskie marki. Mechanizm ten charakteryzuje się częstotliwością pracy na poziomie 28 800 uderzeń na sekundę, co sprawia, że wskazówka sekundnika wykonuje miły dla oka, płynny ruch.
Część modeli posiada wysokiej klasy szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, których odchyłka czasowa wynosi zaledwie kilka sekund na miesiąc. Zegarek kwarcowy nie wymaga ruchu aby działał, a jego praca zasilana jest za pomocą baterii. Tworzone przez markę Epos zegarki damskie są więc doskonałym wyborem pod względem jakości.

Zegarek damski szwajcarski Epos – niepowtarzalny, wysublimowany design 

Znakomity wygląd zegarków damskich Epos to efekt wytężonej pracy doświadczonych projektantów. Bogato zdobione tarcze z masy perłowej oraz znajdujące się w miejscach indeksów kamienie szlachetne zapewniają niezapomniane wrażenia wizualne


Dodatkowo, część modeli posiada w tarczy specjalny otwór, zwany Open Heart, przez który można obserwować niezwykle dynamiczną pracę układu koła balansowego wraz z wychwytem. Oryginalnym pomysłem, wyróżniającym damskie zegarki Epos spośród innych, są kształty otworów - przybierające formę motyli bądź serc. 


Piękny wygląd tarcz i kopert uzupełniają paski skórzane, często korespondujące kolorystycznie z tarczą. Lakierowana powierzchnia pasków znakomicie oddaje luksusowy charakter szwajcarskich zegarków damskich Epos.

Oryginalne szwajcarskie zegarki damskie Epos znajdziesz w ZEGAREK.NET! 

Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem zegarków damskich Epos, dlatego dokonując zakupu zyskujesz stuprocentową gwarancję nabycia oryginalnego czasomierza oraz bezpośredni dostęp do serwisu w czasie trwania gwarancji, a także po jej zakończeniu.