Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Epos Emotion

21wyniki

Zegarki Epos Emotion

Firma Epos ma ogromny szacunek do historii zegarków i wzornictwa sprzed wielu dekad. Wyrazem tego są modele Emotion, zamknięte w kopertach kojarzących się z luksusowymi wyrobami z przeszłości. W tej rodzinie występuje klasyczny zegarek do biura, wieczorowy model ze szkieletowaną tarczą, a także inspirowany lotnictwem. Niezależnie od wybranego modelu, zegarki Epos z linii Emotion będą doskonałym wyborem dla osób ceniących dbałość o detale.

FILTRY0

Żywa klasyka zegarków Epos Emotion

Zegarki Epos Emotion pełne są detali i smaczków zaczerpniętych z długiej historii zegarmistrzostwa, a szczególnie zegarków naręcznych. Nawet podstawowe modele wyróżniają się spośród konkurencji chociażby barwionymi na niebieski kolor wskazówkami breguetowskimi. W innym modelu znaleźć można tarcze zegarków z czasów pionierów lotnictwa. Jego tarcza i indeksy godzinowe wykonano tak, jakby pokryły się kilkudziesięcioletnią patyną.

Zegarki Epos EmotionZegarki Epos Emotion - kunsztowne wykonanie

Zegarki Epos Emotion

Wyroby Epos Emotion to więcej niż zegarki. To precyzyjne wyrazy gustu i smaku ich właścicieli. Ich kunszt wykonania z pewnością docenią kolekcjonerzy i Ci, dla których każdy otaczający przedmiot jest równie ważny i skrupulatnie dobrany. Prawdziwe dzieła zegarmistrzowskiej sztuki, staną się wyjątkowym dodatkiem uświetniającym wszystkie najważniejsze momenty naszego życia. Zegarki z tej serii będą również doskonałym prezentem i długoletnią pamiątką.