Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Epos Ladies

Damskie zegarki Epos Ladies

Kolekcja przygotowana specjalnie z myślą o kobietach. Epos Ladies to delikatne i ponadczasowe propozycje, które z pewnością sprawdzą się w niejednej sytuacji. Klasyczne zegarmistrzostwo, niewielkie rozmiary, wybór pasków i bransolet pozwolą wielu kobietom dopasować zegarek do swojego charakteru. Zdobienia z masy perłowej oraz obsadzone w tarczy diamenty dodają tym wyrobom biżuteryjnego charakteru. Możliwość wygrawerowania kilku słów pozwoli uczynić zegarek jeszcze bardziej wyjątkowym.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Subtelny blask zegarków Epos Ladies

Zegarki Epos Ladies to nie tylko klasyczne szwajcarskie zegarmistrzostwo. To także biżuteria, która mieni się blaskiem diamentów ręcznie obsadzanych w miejscu indeksu godzin. Zegarki zachwycają ponadto orientem - czyli zabarwieniem na kolor różowy perłowej tarczy. Podczas produkcji cyferblatów rzemieślnicy marki Eposnakładają kilkanaście warstw masy perłowej, jedna po drugiej, by uzyskać piękną grę bieli z różami lub czerni z szarościami.
Damskie zegarki Epos LadiesPiękne zegarki Epos Ladies - czasomierze na lata

Damskie zegarki Epos Ladies
Wszystkie wyroby marki Epos wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Powstałe z wysokogatunkowej i hipoalergicznej stali, koperty dostępne są także w wariantach pokrytych nowoczesną i trwałą powłoką PVD. Szafirowe szkła pozwolą bezbłędnie odczytać godzinę nawet po wielu latach noszenia zegarki.Zegarki Epos Ladies z mechanicznym kalibrem dla kobiet

Istnieje przekonanie, że kobiety preferują zegarki kwarcowe, bo te nie wymagają uwagi. Modele Epos Ladies mają mechanizmy z automatycznym naciągiem sprężyny. Czasomierz nakręcany jest samoistnie podczas noszenia go na nadgarstku. Tego typu model z pewnością przypadnie do gustu paniom zwracającym uwagę na jakość wykonania zegarków oraz poszukującym wyjątkowych przedmiotów z duszą. Stąd już tylko krok, by stać się miłośniczką mechanicznych zegarków.
Damskie zegarki Epos Ladies