Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Epos Ladies

39wyniki

Damskie zegarki Epos Ladies

Kolekcja przygotowana specjalnie z myślą o kobietach. Epos Ladies to delikatne i ponadczasowe propozycje, które z pewnością sprawdzą się w niejednej sytuacji. Klasyczne zegarmistrzostwo, niewielkie rozmiary, wybór pasków i bransolet pozwolą wielu kobietom dopasować zegarek do swojego charakteru. Zdobienia z masy perłowej oraz obsadzone w tarczy diamenty dodają tym wyrobom biżuteryjnego charakteru. Możliwość wygrawerowania kilku słów pozwoli uczynić zegarek jeszcze bardziej wyjątkowym.

czytaj więcej
FILTRY0

Subtelny blask zegarków Epos Ladies

Zegarki Epos Ladies to nie tylko klasyczne szwajcarskie zegarmistrzostwo. To także biżuteria, która mieni się blaskiem diamentów ręcznie obsadzanych w miejscu indeksu godzin. Zegarki zachwycają ponadto orientem - czyli zabarwieniem na kolor różowy perłowej tarczy. Podczas produkcji cyferblatów rzemieślnicy marki Eposnakładają kilkanaście warstw masy perłowej, jedna po drugiej, by uzyskać piękną grę bieli z różami lub czerni z szarościami.
Damskie zegarki Epos LadiesPiękne zegarki Epos Ladies - czasomierze na lata

Damskie zegarki Epos Ladies
Wszystkie wyroby marki Epos wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Powstałe z wysokogatunkowej i hipoalergicznej stali, koperty dostępne są także w wariantach pokrytych nowoczesną i trwałą powłoką PVD. Szafirowe szkła pozwolą bezbłędnie odczytać godzinę nawet po wielu latach noszenia zegarki.Zegarki Epos Ladies z mechanicznym kalibrem dla kobiet

Istnieje przekonanie, że kobiety preferują zegarki kwarcowe, bo te nie wymagają uwagi. Modele Epos Ladies mają mechanizmy z automatycznym naciągiem sprężyny. Czasomierz nakręcany jest samoistnie podczas noszenia go na nadgarstku. Tego typu model z pewnością przypadnie do gustu paniom zwracającym uwagę na jakość wykonania zegarków oraz poszukującym wyjątkowych przedmiotów z duszą. Stąd już tylko krok, by stać się miłośniczką mechanicznych zegarków.
Damskie zegarki Epos Ladies