Cluse słynie z tworzenia eleganckich zegarków dla kobiet. Swoich odbiorców marka nie zawiodła również w przypadku kolekcji Cluse La Vedette. Są to minimalistyczne, ale wyjątkowe czasomierze dedykowane kobietom. Ze względu na swoje drobne rozmiary i słodkie odcienie pasków, są  to swego rodzaju małe cukiereczki wśród zegarków. Modele przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom minimalizmu oraz małych, delikatnych dodatków. Wśród zegarków La Vedette znajdziemy modele w wariancie na pasku, ale i na bransolecie. Jest to funkcjonalna bransoleta typu mesh, którą można samodzielnie regulować. Jest ona często wykorzystywana przy takich delikatnych wersjach zegarków, aby nie zaburzyć efektu subtelności.

Tarcze zegarków damskich Cluse zostały pozbawione wszelkich ozdobników. Projektanci skupili się na  tym, aby utrzymać je w jak najbardziej minimalistycznym stylu.  Znajdziemy tutaj jedynie subtelne indeksy słupkowe w kolorze koperty  oraz  rzymskie oznaczenie na godzinie 12.

Każdy  z tych zegarków  idealnie będzie się  komponował z każdą stylizacją.  Podkreśli zarówno te codzienne i  zwyczajne, jak i będzie doskonałym  towarzyszem przy  wieczorowych,  ekstrawaganckich strojach. Te małe zegarki świetnie  oddadzą cały swój urok i będą przyciągać zaciekawiony wzrok.   Jeśli więc  szukasz zegarka, który będzie nie tylko praktyczny, ale   będzie  codziennym niezwykle gustownym dodatkiem biżuteryjnym to  kolekcja zegarków damskich La Vedette jest właśnie dla Ciebie !