TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Cluse na pasku

Zegarki Cluse na pasku to klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie. Proste, a zarazem niezwykle szykowne czasomierze idealnie wpisują się w ponadczasową modę. Staną się one niezawodnymi towarzyszami codziennych zajęć i stylowymi dodatkami na każdą okazję.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Cluse na pasku skórzanym

Zegarki Cluse zawieszone zostały na gładkim lub fakturowanym skórzanym pasku. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tutaj swój wymarzony czasomierz. W zależności od modelu pasek przyjmuje różne kolory. Oprócz standardowych czerni i brązów spotkamy tutaj barwy seledynowe lub pudrowy róż. Uwagę przyciągają egzemplarze łączące skórę z jeansem lub nadrukowanym na powierzchnię printem przypominającym skórę węża. Wiele z nich wyposażonych jest także w ozdobną szlufkę w kolorze koperty. Ten mały element potrafi sprawić, że cały zegarek nabiera bardziej biżuteryjnego wyglądu. Jednocześnie wskazuje on na duże przywiązanie projektantów do każdego detalu zegarka.Zapięcia w zegarkach Cluse na pasku skórzanym

Zegarki Cluse na pasku skórzanym mają klasyczne zapięcia na sprzączkę wykonane ze stali szlachetnej. Konstrukcja ta  zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z ręki. Jego bezpieczne trzymaniu się na nadgarstku gwarantuje mocowanie do koperty za pomocą teleskopów. Szerokość paska pozostaje różna dla każdej kolekcji. Nie mniej w modelach damskich wynosi ona od 12 do 18 mm, a obwód 17,6-18,5 cm. W przypadku zegarków męskich mowa jest o szerokości od 20 do 24 mm i obwodzie do 21 cm.