Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Cluse na pasku

62wyniki

zegarek cluse pasek

Zegarki Cluse na pasku to klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie. Proste, a zarazem niezwykle szykowne czasomierze idealnie wpisują się w ponadczasową modę. Zegarek Cluse na pasku stanie się niezawodnym towarzyszem codziennych zajęć i stylowym dodatkiem na każdą okazję.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Cluse na pasku skórzanym - modne propozycje przyciągające wzrok

Zegarki Clusezawieszone zostały na gładkim lub fakturowanym skórzanym pasku. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tutaj swój wymarzony czasomierz. W zależności od modelu pasek przyjmuje różne kolory. Oprócz standardowych czerni i brązów spotkamy tutaj barwy seledynowe lub pudrowy róż. Uwagę przyciągają egzemplarze łączące skórę z jeansem lub nadrukowanym na powierzchnię printem przypominającym skórę węża. Wiele z nich wyposażonych jest także w ozdobną szlufkę w kolorze koperty. Ten mały element potrafi sprawić, że cały zegarek Cluse na pasku nabiera bardziej biżuteryjnego wyglądu. Jednocześnie wskazuje on na duże przywiązanie projektantów do każdego detalu zegarka.
Zegarki Cluse na paskuZegarek Cluse na pasku skórzanym - wygodne i bezpieczne zapięcie

Zegarki Cluse na pasku
Zegarki Cluse na pasku skórzanym mają klasyczne zapięcia na sprzączkę wykonane ze stali szlachetnej. Konstrukcja ta  zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z ręki. Jego bezpieczne trzymaniu się na nadgarstku gwarantuje mocowanie do koperty za pomocą teleskopów. Szerokość paska pozostaje różna dla każdej kolekcji. W przypadku zegarków Cluse damskich na pasku wynosi ona od 12 do 18 mm, a obwód 17,6-18,5 cm. Męskie zegarki Cluse mają z kolei paski o szerokości od 20 do 24 mm i obwodzie do 21 cm.