TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Cluse na pasku

Zegarki Cluse na pasku to klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie. Proste, a zarazem niezwykle szykowne czasomierze idealnie wpisują się w ponadczasową modę. Staną się one niezawodnymi towarzyszami codziennych zajęć i stylowymi dodatkami na każdą okazję.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Cluse na pasku skórzanym

Zegarki Cluse zawieszone zostały na gładkim lub fakturowanym skórzanym pasku. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tutaj swój wymarzony czasomierz. W zależności od modelu pasek przyjmuje różne kolory. Oprócz standardowych czerni i brązów spotkamy tutaj barwy seledynowe lub pudrowy róż. Uwagę przyciągają egzemplarze łączące skórę z jeansem lub nadrukowanym na powierzchnię printem przypominającym skórę węża. Wiele z nich wyposażonych jest także w ozdobną szlufkę w kolorze koperty. Ten mały element potrafi sprawić, że cały zegarek nabiera bardziej biżuteryjnego wyglądu. Jednocześnie wskazuje on na duże przywiązanie projektantów do każdego detalu zegarka.Zapięcia w zegarkach Cluse na pasku skórzanym

Zegarki Cluse na pasku skórzanym mają klasyczne zapięcia na sprzączkę wykonane ze stali szlachetnej. Konstrukcja ta  zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z ręki. Jego bezpieczne trzymaniu się na nadgarstku gwarantuje mocowanie do koperty za pomocą teleskopów. Szerokość paska pozostaje różna dla każdej kolekcji. Nie mniej w modelach damskich wynosi ona od 12 do 18 mm, a obwód 17,6-18,5 cm. W przypadku zegarków męskich mowa jest o szerokości od 20 do 24 mm i obwodzie do 21 cm.