Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Cluse Le Couronnement

9wyniki

Zegarek Cluse damski Le Couronnement CW0101209009 damski zegarek na bransolecie w kolorze różowego złota

Cluse le Couronnement jest bodaj najbardziej kobiecą kolekcją popularnej holenderskiej marki. Jej nazwa oznacza po francusku ukoronowanie, zwieńczenie i odnosi się do efektownego zdobienia, które stało się wyróżnikiem całej serii. Wchodzące w jej skład zegarki Cluse występują w kilku efektownych odcieniach. Są wśród nich popularne modele Cluse le Couronnement Gold, a także klasyczne czasomierze Silver i kobiece Rose Gold. W każdej wersji zegarki Cluse le Couronnement stanowią uosobienie zmysłowej elegancji zamkniętej w doskonałej formie.  

czytaj więcej

Zegarki Cluse le Couronnement – ukoronowanie minimalizmu 

W serii Cluse le Couronnement holenderska marka zdecydowała się na zastosowanie nietypowego ozdobnego detalu. Ma on postać fasetowanych sześciokątów, które gęsto okalają brzeg okrągłej koperty. Pozbawione krzykliwości zdobienie sprawia, że zegarki Cluse le Couronnement pozostają spójne z oszczędnym wzornictwem pozostałych czasomierzy holenderskiego brandu.  

Zegarek Cluse damski Le Couronnement CW0101209007 damski zegarek na czarnym pasku i kopertą w kolorze różowego złotaZegarek Cluse damski Le Couronnement CL63006 damski zegarek na beżowym pasku i tarczą w kolorze beżowym z datownikiem

Minimalistyczne piękno, jakie cechuje zegarki Cluse, podkreśla również tarcza w odcieniach od klasycznej bieli przez szarość i beż po nietypową czerń. Rolę indeksów grają w niej delikatne, metalowe kulki w kolorze koperty. Całość uzupełnia zaś niemal niezauważalny datownik z cyfrą w sześciokątnym okienku.  


Cluse le Couronnement – zegarki Cluse na pasku i bransolecie 

Zegarki Cluse le Couronnement są dostępne na miękkim pasku z nieszytej skóry lub tradycyjnej bransolecie. Wykonana ze złotej lub srebrnej stali tworzy harmonijną, biżuteryjną całość z misternie wykończoną kopertą. Gładki pasek w pastelowych odcieniach uwydatnia natomiast metalowe zdobienie. W zależności od modelu łączy się kolorystycznie z tarczą lub kopertą. 

Zegarek Cluse damski Le Couronnement CW0101209008 damski zegarek na srebrnej bransolecie i białą tarczą z datownikiemZegarek Cluse CL63002 Le Couronnement zegark damski na różowym pasku i kopertą w kolorze różowego złota z białą tarczą z datownikiem

Poprzez kolorystyczną spójność oraz nienachalne dodatki modele Cluse le Couronnement ujawniają dbałość o szczegół i dążenie do precyzji wykonania. Z powodzeniem zastępują biżuterię lub tworzą z nią efektowny zestaw w wieczorowych, casualowych i biznesowych stylizacjach.