Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Cluse Vigoureux

15wyniki

Nazwa kolekcji Cluse Vigoureux, która w języku francuskim oznacza energetyczny, doskonale oddaje jej ducha. Zegarki Cluse powstały bowiem z ambicji stworzenia wysokiej jakości modeli sportowych o niepowtarzalnym wzornictwie. Poza dynamicznym sznytem zachowują klasyczną elegancję i kontynuują minimalistyczne podejście marki do designu. Zegarki Cluse Vigoureux to propozycje dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn. Są dostępne w kilku nietuzinkowych wariantach kolorystycznych, wśród których dużą popularnością cieszą się czasomierze Cluse Vigoureux Gold.  

FILTRY0

Cluse Vigoureux – sportowo-eleganckie zegarki Cluse 

Zegarki Cluse Vigoureux oczarowują płynnością formy. Ich okrągła koperta ściśle łączy się z bransoletą, tworząc z nią, jedną, spójną całość. Nadaje to modelom sportową dynamikę niepozbawioną jednak elegancji. Polerowane, szczotkowane wykończenie koperty zbliża kolekcję Cluse Vigoureux do luksusowych propozycji. A jej szykowny charakter dopełnia prosta tarcza ze smukłymi wskazówkami i indeksami w kształcie kresek.  

Zegarek Cluse CW0101210004 damski Vigoureux bransoleta Silver Colour by Katharina z różową tarcząZegarek Cluse CW0101503006 męski Vigoureux bransoleta Dark Grey męski zegarek na czarnej bransolecie

Design lokujący się na przecięciu klasyki z nowoczesnością, sportowego zdecydowania z subtelną elegancją sprawia, że zegarki Cluse zyskują niepowtarzalny wygląd. Powstały dla każdego, kto chce z modową odwagą kreować swój nowoczesny wizerunek.


Zegarki Cluse Vigoureux – modne propozycje dla kobiet i mężczyzn 

Zegarki Cluse Vigoureux znajdą dla siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Męskie modele z ciemnymi cyferblatami mają w sobie głębię, tajemniczość i jeszcze więcej dynamiki. Zawieszone na skórzanym pasku lub bransolecie dopasowują się do sportowego stroju, casualowego swetra i jeansów, a nawet garnituru.  

Zegarek Cluse męski Vigoureux na bransolecie z zieloną tarcząZegarek Cluse damski Vigoureux CW0101210002 damski zegarek na złotej bransolecie z białą tarczą

Natomiast w damskich odsłonach marka postawiła wyłącznie na klasyczne bransolety. Zostały utrzymane w modnych kolorach złota, srebra i różu, jak w modelach Cluse Vigoureux Gold, Silver, Rose Gold. Od ich męskich odpowiedników odróżniają je w większości jasne tarcze. Dzięki nim zegarki Cluse nie tracą kobiecej delikatności. Subtelne i eleganckie podkreślają szykowność stroju na trening, do pracy albo wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Poznaj kolekcję Cluse Vigoureux i wyróżniaj się nowoczesnym stylem!