Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Cluse na bransolecie

156wyniki

zegarek cluse bransoleta

Zegarki Cluse na bransolecie zaskakują swoim nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie modele dają wyraz dobrego stylu w każdych okolicznościach. Stylowy zegarek Cluse na bransolecie przyciąga wzrok swoimi prostymi liniami i dobrą jakością wykonania.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Cluse na bransolecie - stylowe i komfortowe

Marka Clusewyposażyła swoje zegarki w bransolety mediolańskie oraz klasyczne. Obie z nich dostosowane zostały do wyjątkowego prostego wzornictwa tarcz, tworząc z nimi jedną spójną stylistycznie całość. Koperty zegarków Cluse wraz z bransoletami są utrzymane w tym samym kolorze. Dbałość o detale widać w samych zapięciach typu G-link lub motylkowych, które pozwalają na szybkie zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka. Jego bezpieczne trzymanie się na ręce zapewnia mocowanie bransolety  do koperty za pomocą teleskopów lub śrubek.
Zegarki Cluse na bransolecieZegarki Cluse na bransolecie klasycznej

Zegarki Cluse na bransolecie
Zegarki Cluse na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w rzędy, tworzą różnego rodzaju kompozycje. Najczęściej małe elementy znajdują się na środku i zostają otoczone z dwóch stron tymi większymi — lub na odwrót. Bransoleta klasyczna uważana jest za niezwykle wytrzymałą konstrukcję, która sprawdzi się w codziennych oraz wyjątkowych okolicznościach.  W szczególności polecana jest ona osobom lubiącym tradycyjną i zdecydowaną stylistykę.Zegarki Cluse na bransolecie mesh

Bransolety mediolańskie, zwane także mesh od lat przyciągają uwagę swoim subtelnym i biżuteryjnym wyglądem. Gęsta metalowa plecionka zachwyca ponadczasową elegancją, która z wielką łatwością dopasuje się do każdej okoliczności. W tym tkwi też cały sukces tego typu bransolety — z powodzeniem odnajdzie się ona zarówno w towarzystwie formalnych, jak i casualowych stylizacji.
Zegarki Cluse na bransolecie


Zegarki Cluse na bransolecie
Jej jednorodna oraz przyjemna dla skóry faktura bardzo łatwo dopasowuje się do nadgarstka. Specjalna konstrukcja umożliwia samodzielne, a także wygodne dopasowanie jej obwodu do wielkości naszej ręki. Bransoleta mediolańska pomimo swojego delikatnego wyglądu pozostaje bardzo odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zegarki damskie na bransolecie Cluse to doskonały wybór na każdą okazję. Zegarek Cluse na bransolecie to również świetny pomysł na wyjątkowy prezent.