TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Cluse na bransolecie

Zegarki Cluse na bransolecie zaskakują swoim nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Minimalistyczne, a zarazem niezwykle eleganckie modele dają wyraz dobrego stylu w każdych okolicznościach. Niezwykle estetyczne czasomierze przyciągają wzrok swoimi prostymi liniami i dobrą jakością wykonania.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Rodzaje zegarków Cluse na bransolecie

Marka Cluse wyposażyła swoje zegarki w bransolety mediolańskie oraz klasyczne. Obie z nich dostosowane zostały do wyjątkowego prostego wzornictwa tarcz, tworząc z nimi jedną spójną stylistycznie całość. Koperty wraz z bransoletami są utrzymane w tym samym kolorze. Dbałość o detale widać w samych zapięciach typu G-link lub motylkowych, które pozwalają na szybkie zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka.  Jego bezpieczne  trzymanie się na ręce zapewnia mocowanie bransolety  do koperty za pomocą teleskopów lub śrubek.Zegarki Cluse na bransolecie klasycznej

Zegarki Cluse na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w rzędy, tworzą różnego rodzaju kompozycje. Najczęściej małe elementy znajdują się na środku i zostają otoczone z dwóch stron tymi większymi — lub na odwrót. Bransoleta klasyczna uważana jest za niezwykle wytrzymałą konstrukcję, która sprawdzi się w codziennych oraz wyjątkowych okolicznościach.  W szczególności polecana jest ona osobom lubiącym tradycyjną i zdecydowaną stylistykę.Zegarki Cluse na bransolecie mesh

Bransolety mediolańskie, zwane także mesh od lat przyciągają uwagę swoim subtelnym i biżuteryjnym wyglądem. Gęsta metalowa plecionka zachwyca ponadczasową elegancją, która z wielką łatwością dopasuje się do każdej okoliczności. W tym tkwi też cały sukces tego typu bransolety — z powodzeniem odnajdzie się ona zarówno w towarzystwie formalnych, jak i casualowych stylizacji.


Jej jednorodna oraz przyjemna dla skóry faktura bardzo łatwo dopasowuje się do nadgarstka. Specjalna konstrukcja umożliwia samodzielne, a także wygodne dopasowanie jej obwodu do wielkości naszej ręki. Bransoleta mediolańska pomimo swojego delikatnego wyglądu pozostaje bardzo odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.