Zegarki Adriatica Damskie na bransolecie

Od 1931 roku zegarki damskie Adriatica na bransolecie kojarzone są z szykiem i elegancją. Producent od samego początku istnienia firmy starał się, by każda kobieta nosząca zegarek Adriatica mogła poczuć się wyjątkowo. Proponowane przez markę Adriatica zegarki damskie na bransolecie to kilkaset modeli o zróżnicowanym wyglądzie i w różnych rozmiarach. Wiele z nich jest pokrytych warstwą złota, naniesioną za pomocą nowoczesnej metody PVD, dzięki czemu zachowają swój oryginalny, prestiżowy wygląd przez wiele lat.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki damskie Adriatica na bransolecie – precyzja i tradycyjne wzornictwo 

Zegarki damskie Adriatica na bransolecie posiadają, w zależności od modelu, wiele przydatnych komplikacji, takich jak rozbudowany kalendarz, stoper oraz wskazanie faz księżyca. Koperty i bransolety w damskich zegarkach Adriatica są wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na działanie wody i niepowodującej uczuleń, dlatego zegarki te mogą nosić osoby z tendencją do uczuleń. We wszystkich zegarkach damskich Adriatica na bransolecie pracują szwajcarskie mechanizmy, słynące ze swojej dokładności i niezawodności. 


Adriatica – zegarki damskie o ponadczasowym designie 

Produkty Producent zadbał, aby każda kobieta nosząca zegarek Adriatica mogła poczuć się wyjątkowo. Zróżnicowanie modeli powoduje, że bez trudu można znaleźć idealny zegarek damski Adriatica na bransolecie. W portfolio producenta znajdują się zegarki o sportowych charakterze, w których częstym dodatkiem jest funkcja chronografu, a także zegarki o bardziej stonowanym wzornictwie, które będą idealnie spełniały rolę dodatku do stroju oficjalnego bądź wieczorowego. Wiele modeli zegarków damskich na bransolecie Adriatica posiada zdobienia w postaci cyrkonii lub kryształków Swarovskiego, osadzonych na tarczy bądź w lunecie. Dzięki temu zabiegowi zegarki, nawet te o sportowym charakterze, zyskują kunsztowny i elegancki wygląd, stając się przy tym niezwykle uniwersalnymi czasomierzami. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Adriatica dostępną w naszej ofercie!