Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Damskie na bransolecie

Zegarki Adriatica Damskie na bransolecie

Od 1931 roku zegarki damskie Adriatica na bransolecie kojarzone są z szykiem i elegancją. Producent od samego początku istnienia firmy starał się, by każda kobieta nosząca zegarek Adriatica mogła poczuć się wyjątkowo. Proponowane przez markę Adriatica zegarki damskie na bransolecie to kilkaset modeli o zróżnicowanym wyglądzie i w różnych rozmiarach. Wiele z nich jest pokrytych warstwą złota, naniesioną za pomocą nowoczesnej metody PVD, dzięki czemu zachowają swój oryginalny, prestiżowy wygląd przez wiele lat.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 607 produktów

Zegarki damskie Adriatica na bransolecie – precyzja i tradycyjne wzornictwo 

Zegarki damskie Adriatica na bransolecie posiadają, w zależności od modelu, wiele przydatnych komplikacji, takich jak rozbudowany kalendarz, stoper oraz wskazanie faz księżyca. Koperty i bransolety w damskich zegarkach Adriatica są wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na działanie wody i niepowodującej uczuleń, dlatego zegarki te mogą nosić osoby z tendencją do uczuleń. We wszystkich zegarkach damskich Adriatica na bransolecie pracują szwajcarskie mechanizmy, słynące ze swojej dokładności i niezawodności. 

Zegarek damski na bransolecie Adriatica z fazami księżyca

Adriatica – zegarki damskie o ponadczasowym designie 

Zegarek damski na bransolecie Adriatica ze zdobioną cyrkoniami tarczą

Produkty Producent zadbał, aby każda kobieta nosząca zegarek Adriatica mogła poczuć się wyjątkowo. Zróżnicowanie modeli powoduje, że bez trudu można znaleźć idealny zegarek damski Adriatica na bransolecie. W portfolio producenta znajdują się zegarki o sportowych charakterze, w których częstym dodatkiem jest funkcja chronografu, a także zegarki o bardziej stonowanym wzornictwie, które będą idealnie spełniały rolę dodatku do stroju oficjalnego bądź wieczorowego. Wiele modeli zegarków damskich na bransolecie Adriatica posiada zdobienia w postaci cyrkonii lub kryształków Swarovskiego, osadzonych na tarczy bądź w lunecie. Dzięki temu zabiegowi zegarki, nawet te o sportowym charakterze, zyskują kunsztowny i elegancki wygląd, stając się przy tym niezwykle uniwersalnymi czasomierzami. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Adriatica dostępną w naszej ofercie!