Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Męskie na bransolecie

349wyniki

Zegarki Adriatica Męskie na bransolecie

Zegarki Adriatica męskie na bransolecie prezentują wyrafinowane wzornictwo. Elegancko zdobione tarcze w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem udowadniają, że Szwajcaria jest prawdziwą kolebką zegarmistrzostwa.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Adriatica męskie na bransolecie, czyli codzienna biżuteria dla Panów

Szukając eleganckiego modelu, który będzie dobrym dodatkiem do biznesowych, jak również tych codziennych strojów – warto przyjrzeć się ofercie zegarków Adriatica męskich na bransolecie. Utrzymane w stonowanych kolorach czasomierze zaskakują swoim różnorodnym podejściem do klasyki. W ofercie spotkamy minimalistyczne czasomierze bez dodatkowych zdobień, a także egzemplarze z rozbudowanymi tarczami. Będą to niezwykle dekoracyjne dodatki w postaci faz księżyca, chronografów, czy datowników. Na niektórych tarczach zegarków Adriatica męskich zastosowano szlif słoneczny lub ozdobne fakturowania. Nadają one zegarkowi bardzo prestiżowego charakteru, podkreślając jego szwajcarskie pochodzenie.

Zegarki Adriatica męskie na bransolecie, czyli codzienna biżuteria dla PanówRodzaje zegarków męskich Adriatica na bransolecie

Męska Adriatica na bransolecie klasycznej

Zegarki Adriatica męskie na bransolecie dedykowane zostały mężczyznom stawiającym na niezawodność i dobry wygląd. Zbudowane ze stali szlachetnej modele cechują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Koperty w zależności od czasomierza zawieszono na bransoletach klasycznych lub mediolańskich. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z zestawionymi ze sobą pojedynczymi ogniwami o mieszanej wielkości. Tworzą one tzw. segmenty złożone z 3-5 rzędów, prezentujące wyrazistą kompozycję.


Zegarki Adriatica męskie na bransolecie mesh będą bardzo dobrze prezentować się na nieco mniejszych nadgarstkach. Gęsta, mocna plecionka cechuje się bardzo ciekawym wyglądem, który świetnie spełni funkcję męskiej biżuterii. Idealnie dopasowuje się ona do nadgarstka, a za sprawą swojej wyjątkowej struktury pozostaje niezwykle wytrzymała na warunki zewnętrzne.
Męska Adriatica na bransolecie mesh