Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Automatic

Zegarki Adriatica Automatic

Szwajcarskie zegarki Adriatica Automatic to najdoskonalsze modele oferowane przez tego szanowanego producenta. Wyroby Adriatica łączą dopracowane wzornictwo i klasyczne zegarmistrzostwo.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 67 produktów

Adriatica Automatic - zalety zegarka automatycznego

Zegarki automatyczne to zegarki mechaniczne, czyli pracujące dzięki energii zgromadzonej w sprężynie napędowej, zdolne do samodzielnego jej uzupełniania. Dzięki systemowi kół zębatych i rotorowi, który porusza się przy każdym ruchu ręki właściciela, mechanizm gromadzi energię do dalszej pracy.
Zegarek automatyczny Adriatica
Zegarek automatyczny z granatową tarczą

Mechanizmy automatyczne są wygodne - noszony codziennie zegarek jest zawsze gotowy i punktualny. Powstają one zgodnie z najlepszymi zegarmistrzowskimi tradycjami. Dlatego konstrukcja przygotowana jest w taki sposób, że przy regularnym serwisowaniu, mogą z powodzeniem pracować przez dekady. Dodatkowo są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ nie korzystają z baterii, które zużyte wymagają recyklingu.

Zegarki Adriatica Automatic to propozycja dla każdego, kto ceni wyroby trwałe i tworzone tak, by działały przez długi czas.

Jak wybrać zegarek automatyczny Adriatica?

Adriatica Automatic to kolekcja, w której znajdą coś dla siebie miłośnicy klasyki i osoby lubiące być zauważane.

Modele Adriatica Classic Automatic to zegarki, które będą zawsze wyglądały świetnie dzięki temu, że stworzono je z poszanowaniem ponadczasowej elegancji. Charakteryzują je gustowne pozłocenia, czytelne tarcze i proste wskazówki, pozwalające łatwo odczytać godzinę.

Zegarek klasyczny Adriatica automatic na srebrnej bransolecie
Zegarek Adriatica Skeleton Automatic na czarnym pasku

Marka oferuje modele Semi-Skeleton i Skeleton, o tarczach poddanych czasochłonnemu procesowi ażurowania. Sprawia on, że można zajrzeć do wnętrza mechanizmów i oglądać pracujące nieprzerwanie koło balansowe. Szkieletowanie w zegarkach mechanicznych to stosowana od dekad technika owocująca unikalnym stylem i zwracająca uwagę osób, z którymi właściciel się spotyka.

Męska Adriatica Automatic może być doskonałym dodatkiem dla stylowego mężczyzny.

Adriatica Automatic Semi-Skeleton - slow fashion

Zegarki Adriatica Automatic Diamond Limited Edition to propozycja dla kobiet poszukujących modowych akcesoriów, które będą mogły wykorzystywać przez długi czas. Tarcze semi-skeleton z pięknymi wycięciami w kształcie gwiazd, zostały wykończone naturalną masą perłową i diamentami. Te limitowane zegarki wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zgodnie z filozofią slow fashion. Zegarki automatyczne przygotowane z najlepszych materiałów to modowe akcesoria, które posłużą właścicielce znacznie dłużej niż jeden sezon.
Zegarek Adriatica na srebrnej bransolecie Damski

Adriatica Automatic Chronograph - męskie zegarki sportowe

Zegarek Adriatica Automatic Limited Edition Classic Sapphire Chronograph
Wśród modeli Adriatica Automatic obecne są nie tylko modele klasyczne i szkieletowe. Marka oferuje też rasowe sportowe wyroby dla mężczyzn szukających najlepszej jakości i trwałych rozwiązań.
Modele Adriatica Chronograph wykorzystują najlepsze mechanizmy ze stoperem - ETA 7750 Valjoux, które słyną z dokładności i niezawodności. Zegarki z mechanicznym stoperem - pozwalają na pomiar czasu trwania jakiegoś wydarzenia - są świetną propozycją dla klientów, którzy oczekują od zegarka więcej. Pokazują one, że właściciel lubi otaczać się wyrobami luksusowymi, które zaprojektowano i wykonano z zachowaniem najlepszych zegarmistrzowskich praktyk i nadano im nowoczesny wygląd.
Zegarek ze stoperem

Adriatica Swiss Made

Zegarek Adriatica Automatic Swiss Made
Najwyższą jakość zegarków Adriatica gwarantuje napis Swiss Made, widoczny na ich tarczach. Producenci zegarków muszą spełnić szereg wymogów, będących częścią szwajcarskiego prawa, by na swoich zegarkach móc korzystać z tego zwrotu.
Adriatica jest jednym z producentów spełniających te kryteria, a to oznacza, że decydując się na zakup modeli Adriatica Automatic nabywa się najwyższej jakości przedmiot. To z kolei sprawia, że zegarek Adriatica w przyszłości, przekazany dziecku, stanie się bezcenną, rodzinną pamiątką.
Adriatica zegarek automatyczny