Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Vostok Europe Atomic Age

57wyniki
Atomic Age Vostok Europe Litewska marka przygotowała nowe, kolorowe i pełne energii zegarki Vostok Europe Atomic Age. Modele te inspirowane są pracami naukowców i prekursorów wykorzystania atomu!
FILTRY0

Vostok Europe Atomic Age - wyjątkowe inspiracje marki

Zegarki powstające w wileńskim warsztacie Vostok Europe inspirowane są osiągnięciami przemysłu, takimi jak samoloty, łodzie podwodne czy łazik księżycowy. Inspiracja ta nie kończy się jednak na zapożyczeniu nazwy i przygotowaniu nowej kolorystyki tarcz!

Dzięki temu, że projektanci przykładają ogromną wagę do detali, każda kolejna seria zegarków zaskakuje nietuzinkowymi kształtami i intrygującymi nawiązaniami do wybranego tematu. Dokładnie takie są nowe modele Vostok Europe Atomic Age. Ich koperty mają unikalny fason, a ich kolorowe tarcze natychmiast przykuwają uwagę. To modele, wobec których trudno przejść obojętnie. W ten sposób, w ciągu zaledwie dwudziestu lat istnienia, litewska marka wypracowała swój unikalny styl i zyskała grono wiernych Klientów.

Vostok Europe Atomic Age - wyjątkowe inspiracje marki
Vostok Europe Atomic Age naukowcy Fermi, Oppenheimer, Sakharov

Vostok Europe Atomic Age - jedna rodzina, trzy linie

Najnowsze modele Vostok Europe Atomic Age to zegarki stworzone jako hołd dla naukowców i pionierów pokojowego wykorzystania energii atomowej. Litwini upamiętnili badaczy pochodzących z różnych stron świata, którzy poświęcili swoje życia i kariery poznaniu i wykorzystaniu zjawiska rozszczepienia jąder atomowych. Bez prac Fermiego, Oppenheimera i Sakharova niemożliwe byłoby pozyskiwanie czystej energii, której dostępność wpłynęła na rozwój technologiczny całego świata. W rodzinie Atomic Age oferowane będą trzy linie, a każda z nich poświęcona została pamięci innego naukowca. Zegarkom nadano wspólną stylistykę, jednak każdą z linii wyróżniono od pozostałych, oferując odmienne komplikacje i jedyne w swoim rodzaju kombinacje kolorystyczne.

Wszystkie Atomic Age to zegarki limitowane, co daje pewność, że będą to wyroby rzadko spotykane.

Vostok Europe Atomic Age Fermi Line Automatic GMT- zegarek dla podróżujących

Modele poświęcone pracy i osiągnięciom Enrico Fermiego - fizyka, laureata Nagrody Nobla i twórcy pierwszego na świecie reaktora jądrowego - to wyjątkowe zegarki pozwalające śledzić jednocześnie dwa czasy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego mechanizmu z automatycznym naciągiem i komplikacją GMT mogą prezentować jednocześnie informacje o aktualnej godzinie w dwóch strefach czasowych. Ta praktyczna funkcja ułatwia komunikowanie się z ludźmi mieszkającymi w innej części świata. Automatyczny mechanizm sprawia, że noszony regularnie zegarek Vostok Europe Atomic Age Fermi Line Automatic GMT jest zawsze gotowy do pracy i nie wymaga wizyt w serwisie w celu wymiany baterii. Przygotowano trzy warianty kolorystyczne - klasyczny z czarno-białą tarczą; nowoczesny łączący kolory niebieski i czarny oraz sportowy, w którym czerń uzupełniono żółtymi akcentami.
Vostok Europe Atomic Age Fermi Line Automatic GMT
Vostok Europe Atomic Age Oppenheimer Line Multifunction

Vostok Europe Atomic Age Oppenheimer Line Multifunction - prawdziwie wielofunkcyjny

Robert Oppenheimer to prawdopodobnie najbardziej znany naukowiec, który pracował nad wykorzystaniem energii jądrowej, wpierw do produkcji broni, a później poświęcił się projektowi powołania instytucji sprawującej międzynarodową kontrolę nad atomem.

Poświęcony mu Vostok Europe to zegarek oferujący wiele przydatnych funkcji. Wśród nich są między innymi: stoper umożliwiający pomiar wydarzenia trwającego do 24 godzin; łatwy do nastawienia budzik; wieczny kalendarz, dzięki któremu zegarek zawsze prezentuje właściwy numer dnia miesiąca; wskazanie czasu w formacie dobowym.

Klienci w linii Vostok Europe Atomic Age Oppenheimer Line Multifunction mogą wybierać spośród trzech wariantów - czarno-beżowego uzupełnionego zielonymi akcentami, niebiesko-czerwono-czarnego z brązowym paskiem oraz surowego czarno-zielonego, który wygląda niczym wskaźnik sprzętu z laboratorium fizycznego.

Vostok Europe Atomic Age Sakharov Line Quartz Chrono - klasyczny stoper

Ostatni model z rodziny Vostok Europe Atomic Age poświęcono Andriejowi Sakharovowi. Ten wybitny fizyk jądrowy, współpracował przy konkurencyjnym dla Projektu Manhattan, radzieckim programie jądrowym. Gdy zobaczył do czego zdolna jest opracowywana technologia, odmówił dalszej współpracy i stał się ofiarą represji. Modele Vostok Europe Atomic Age Sakharov Line Quartz Chrono to ponadczasowe zegarki wyposażone w jedną z najbardziej lubianych przez Klientów komplikację - stoper. To praktyczna funkcja, która przydaje się w wielu, często nieoczekiwanych sytuacjach. Ponadto zegarek prezentuje także numer dnia miesiąca.

Klasyczne, jednak dalekie od nudy - takie są zestawienia kolorystyczne linii VE Atomic Age Sakharov. Dwa warianty niebieski i czarny, wykorzystują stylistykę “reverse panda”, zaś ostatni ma mocny, charakter, osiągnięty dzięki wykorzystaniu czarnej powłoki koperty i czerwonych detali.

Vostok Europe Atomic Age Sakharov Line Quartz Chrono
Bezpiecznie podświetlenie trytowe GTLS w zegarkach Vostok Europe Atomic Age

Bezpiecznie podświetlenie trytowe GTLS w zegarkach Vostok Europe Atomic Age

Wszystkie zegarki Atomic Age od Vostok Europe oferują bezpieczne i długowieczne podświetlenie trytowe. Tryt to trzeci izotop wodoru występujący w atmosferze jedynie w minimalnych ilościach. Do zastosowań przemysłowych pozyskiwany jest z procesu reakcji jądrowych, co czyni go jedną z najdroższych substancji świata! Dzięki temu, że emituje promieniowanie, wykorzystywany jest jako źródło światła umożliwiającego odczytanie godziny z tarcz zegarków. Litewska marka Vostok Europe stosuje technologię GTLS czyli miniaturowe, szklane rurki, których wewnętrzna powierzchnia pokryta została substancją luminescencyjną, zasilaną trytem w postaci gazu. Takie rozwiązanie sprawia, że zegarki są czytelne przez ponad dziesięć lat, a tryt nie jest szkodliwy dla ludzkiego organizmu. W modelach Vostok Europe Atomic Age zastosowano aż czternaście świecących rurek z trytem emitujące światło w dwóch kolorach.

Doskonałe technicznie zegarki Vostok Europe Atomic Age

Litewski producent zadbał nie tylko o design i ciekawy temat, wokół którego powstała kolekcja VE Atomic Age, ale także o trwałość i praktyczność tych modeli. Wszystkie zegarki Vostok Europe Atomic Age są wodoszczelne aż do 200 metrów, co pozwala w nich pływać, a nawet nurkować. Koronki i dekle są zakręcane, dzięki czemu woda nie zagraża mechanizmom. Obudowy powstały z przyjaznej alergikom stali szlachetnej. Jest to materiał hipoalergiczny, dlatego nie powoduje uczuleń.

Producent wyposażył zegarki Vostok Europe Atomic Age w szkła K1, które są utwardzonymi szkłami mineralnymi. Tego rodzaju szkła są przejrzyste i odporne na pękanie, co jest niezwykle istotne w zegarkach o sportowych możliwościach. Również paski mają niezwykłą jakość! Do ich produkcji wykorzystano naturalną skórę oraz wysokogatunkowy silikon, co jest gwarancją odporności na zużycie.

Doskonałe technicznie zegarki Vostok Europe Atomic Age
Vostok Europe Atomic Age

Vostok Europe Atomic Age - bogaty zestaw prezentowy

Vostok Europe Atomic Age sprzedawane są w dużych plastikowych pojemnikach typu Dry Box w kolorze czerwonym. Wykorzystanie tych odpornych i wodoszczelnych skrzynek na sprzęt jako pudełek na zegarki, jest jednym ze znaków rozpoznawczych litewskiej marki. We wnętrzu każdego zestawu kupujący znajdzie:

  • limitowany zegarek;
  • dodatkowy pasek;
  • narzędzia ułatwiające zmianę pasków;
  • kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi;
  • wyniki testu wodoszczelności;
  • informację o podświetleniu trytowym GTLS.

Tak bogaty zestaw doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla bliskiej osoby. Obdarowany dostanie zegarek, którego charakter może samodzielnie odmienić dzięki dołączonym narzędziom i paskowi. Dodatkowo Vostok Europe oferuje do swoich zegarków wiele dodatkowych, różnokolorowych pasków, które pozwolą w przyszłości odmienić oblicze posiadanego wyrobu i sprawiają, że będzie cieszył równie bardzo jak w dniu zakupu.
Czerwony Vostok Europe Atomic Age

Bezpieczny zakup zegarka Vostok Europe Atomic Age

Sklep ZEGAREK.NET jest oficjalnym przedstawicielem marki Vostok Europe. Dzięki temu, wybierając zakupy w naszej firmie, zyskujecie Państwo pewność, że dostarczony produkt jest oryginalny, wolny od wad i objęty pełną opieką gwarancyjną.