TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Vostok Europe na pasku

Zegarki Vostok na pasku prezentują najważniejsze wartości dla litewskiej manufaktury - niezawodność, styl i wygodę. Ręcznie składane modele staną się niezastąpionymi towarzyszami wszystkich wypraw oraz treningów sportowych. To również dobre dodatki dla tych, którzy stawiają na funkcjonalny styl.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Vostok Europe na paskach prosto z włoskiej manufaktury

Marka Vostok Europe przygotowała dla swoich klientów zegarki na paskach wykonanych z cielęcej skóry lub wysokiej jakości silikonu. Skórzane paski wytwarzane są we włoskiej manufakturze, specjalizującej się od lat w galanteryjnych wyrobach. Ręcznie wykrajane, montowane i zszywane paski są gwarantem wysokiej jakości produktu, który posłuży nam przez długi czas. W męskich zegarkach będziemy mieć do czynienia z modelami od 22 do nawet 26 mm szerokości, dzięki czemu osoby o większych nadgarstkach znajdą tu bez problemu egzemplarz dla siebie. W damskiej kolekcji paski są o szerokości 20 mm.


 


Eleganckie skórzane paski w zegarkach Vostok Europe

Wśród zegarków Vostok Europe na pasku znajdziemy zarówno eleganckie modele, jak i utrzymane w bardziej sportowym stylu. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z gładkimi modelami lub tłoczonymi na wzór aligatora. Dominuje tutaj kolor czerni, brązu i niebieskiego. Cechują się one bardzo eleganckim wyglądem, przez co są chętnie wybierane przez mężczyzn poszukujących zegarka do formalnego stroju. W portfolio występują również paski ze skóry ozdobione stalowymi nitami z charakterystycznym tłoczonym rowkiem. Niezwykle istotny jest tutaj sposób połączenia paska z kopertą — tak, aby stanowił on spójnie wizualnie całość i zapewniał dobre dostosowanie się do nadgarstka.Zegarki Vostok Europe na silikonowym pasku

Osoby szukające zegarka Vostok Europe na pasku w bardziej sportowym stylu powinny przyjrzeć się modelom wykonanym z silikonu. Wyróżniają się one żywymi kolorami, idealnie dopełniając wyglądu każdego casualowego stroju. Mamy tutaj do czynienia z ozdobnymi tłoczeniami w formie delikatnych wcięć oraz ze szlufką sygnowaną logiem VE. Co ważne, zegarki Vostok Europe na pasku z tworzywa sztucznego pozostają wodoszczelne, dzięki czemu mogą być z powodzeniem użytkowane podczas pływania lub nurkowania. W przypadku egzemplarzy Vostok Europe wyposażonych w wysoki stopień wodoszczelności oraz bezel — taki pomysł jest strzałem w dziesiątkęZegarki Vostok Europe w zestawie z dodatkowym paskiem

Niezwykle dużą popularnością cieszą się zestawy czasomierzy wraz z dodatkowymi paskami. Do zegarka damskiego dołączane są trzy paski – skórzany gładki, skórzany tłoczony na wzór skóry aligatora oraz silikonowy z tłoczeniami. Z kolei w ofercie męskich czasomierzy spotkamy zestaw złożony ze skórzanego oraz silikonowego paska dostarczony w specjalnym pudełku Dry Box. Każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym charakterem i będzie stanowić idealne uzupełnienie naszego stroju w każdych okolicznościach. Dla naszej wygody, zegarki w zestawie z dodatkowymi paskami są mocowane przy pomocy śrubek do samodzielnego rozkręcenia i wymiany. Dzięki temu w mgnieniu oka zmienimy wygląd i charakter naszego czasomierza.