Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Nowa kolekcja zegarków POLICE - afirmacja młodości i piękna

19-04-2021

Police oferuje śmiałe kształty i niepowtarzalne projekty, którym nie można się oprzeć. W nowych propozycjach marki znajdują się oryginalne zegarki z czaszką oraz motywami roślin. Lśniące kryształki układające się w buntownicze wzory, tworzą niesamowity efekt. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś ponadczasowego, czy ultranowoczesnego, wśród nowych modeli znajdziesz egzemplarz odzwierciedlający Twój indywidualny styl. Buntownicze zegarki Police z czaszką

Ostatnim hitem modeli Police są zegarki z czaszką Horta PL.16067MSG-02M i 16067MS/03M. Wykonane za pomocą nałożonych na powierzchnię kryształków printy, lśnią tajemniczo i mrocznie, przyciągając uwagę odbiorców. Budzą one skojarzenia z subkulturą harleyowców ubierającymi się w skórzane kurtki i noszącymi pełno tatuaży. Z drugiej strony zegarki z czaszką świetnie wpisują się w najnowsze trendy, łącząc w sobie buntowniczy miejski styl z biżuteryjnością glamour. 

Buntownicze złote zegarki od marki Police z czaszką


Buntownicze srebrne zegarki od marki Police z czaszką

Zegarek Police dostępny jest w wersji srebrnej -  16067MSG/02M lub w kolorze złotym - 16067MS/03M. W obu przypadkach mamy do czynienia z okrągłą kopertą o szerokości 36 mm. Zawieszona jest ona na klasycznej bransolecie zbudowanej z pełnych, polerowanych ogniw o mieszanej wielkości. Wykonany ze stali szlachetnej zegarek z czaszką świetnie sprawdzi się w codziennych, miejskich warunkach. Za jego sprawne działanie odpowiada precyzyjny mechanizm kwarcowy.Futurystyczne zegarki Police

Zegarek Police Norwood PL.15472JSB-13M wygląda tak, jakby należał do tajnego agenta. I nic w tym dziwnego, skoro model inspirowany jest światem science fiction. Przyciąga uwagę swoją wyjątkową tarczą z odsłoniętymi elementami mechanizmu pod trzema subtarczami - dzienną, datownikiem i 24-godzinną. Wszystko to w wytrzymałej obudowie ze stali szlachetnej w kolorze brązu, która jest doskonale wsparta czarnym skórzanym pasku. Police Norwood wygląda dynamicznie i trwale. Pod imponującą tarczą znajduje się  precyzyjny mechanizm kwarcowy.

Zegarek Police PL.15472JSB-13M Norwood


Zegarek Police PL.PEWJD2003202 Marsden

Zegarek Police Marsden PL.PEWJD2003202 w niesamowity sposób łączy buntowniczy charakter z wielkomiejskim stylem. Na czarnej tarczy umieszczone zostały złote pasy, tworzące wzór przypominający układ ulic miasta. Po prawej stronie cyferblatu umieszczono futurystyczne wskazówki, a po lewej widnieje cyfrowy wyświetlacz. Całość zamknięto w dużej 48 mm kopercie zawieszonej na mocnym, skórzanym pasku. Pod obudową znajduje się precyzyjny mechanizm kwarcowy.  


Zegarek Police Vigor PL.15381JSTB-04A zdumiewa swoją futurystyczną tarczą. Czarno-srebrna ażurowa konstrukcja na białym cyferblacie, tworzy wgłębienia przypominające powierzchnię jakiejś planety. Po prawej stronie widoczne są trzy subtarcze - datownika, dzienna i 24-godzinna. Na środku widnieją wyraziste wskazówki zwężające się ku górze, a po lewej stronie tarczy naniesiono wskazanie pokazujące czas w formie 12/24 h. Całość otacza czarna ramka. Wpisana została ona w srebrną polerowaną podstawę koperty, z której na górze i dole wychodzą ozdobne śruby. Zegarek Police Vigor zawieszono na gładkim, czarnym pasku nadającym zegarkowi modnego charakteru. Czasomierz będzie doskonałym dodatkiem do codziennych stylizacji, urozmaicającym nasz wygląd.

Zegarek Police PL.15381JSTB-04A Vigor


Szerokość koperty w tym zegarku wynosi 51 mm, świetnie prezentując się na większych nadgarstkach. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, obudowa wykonana jest ze stali szlachetnej, a tarczę pokrywa szkło mineralne. Zasilany baterią zegarek wyposażony został w wodoszczelność o klasie 3 ATM, sprawdzając się tym samym w codziennych warunkach.


FILTRY0