Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Police – nie tylko dla buntowników. Zobacz kultowy zegarek Police z czaszką

05-07-2021

Wiele niezwykłych projektów powstało na bazie innowacyjnych, często zaskakujących rozwiązań technicznych i wyróżniającej się prezentacji, jednak ich kwintesencją była ludzka intuicja i to, jak pozwala ona postrzegać świat wokoło. W każdym bowiem przedmiocie, takim jak zegarek Police, który pełni przecież nie tylko rolę użytkową, ale ma z założenia zachwycać formą, funkcją i sposobem ich wizualnego przedstawienia, najbardziej liczy się obraz i istota człowieka, jakiej odpowiada i jaką na swój szczególny sposób przestawia.  

Sensem tworzenia niezwykłych modeli, takich, które oddają po stokroć założenia współczesnego designu, który przedstawia każdy dostępny w nowej kolekcji zegarek męski Police było odnalezienie, zaakceptowanie i utrwalenie istoty męskiego charakteru buntownika. Ale czy tylko? Z pewnością poczucie niezależności, niepokorna natura i chęć jej uzewnętrznienia w stylowej formie była motorem potencjału pojawiających się w niepokornej kolekcji oryginalnych modeli marki Police. 
 


Marka Police – historia zegarków Police, które prawdziwie podkreślają męski styl 

Przypatrując się wyjątkowym projektom dodatków i akcesoriów, takich jak zegarki męskie Police, widzimy wyraźny obraz buntownika i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Jednak kolekcje Police kryją w sobie coś więcej – prezentowane w nich zegarki męskie to dowód na to, że to, co niepokorne może być jednocześnie stylowe, to, co drapieżne, może przejawiać klasę, z kolei to, co awangardowe, po wnikliwej obserwacji okazuje się bliższe wielu z nas, niż mogłoby się wydawać. Bo każdy prawdziwy mężczyzna, tworząc własny styl, powinien być przede wszystkim świadomy swojej wewnętrznej siły, której narracyjnym przekazem jest właśnie niezależność, duch wolności i niekonwencjonalny styl – i to te cechy w swoich projektach podkreśla marka Police.  

Zegarek Police PL.15657JSTU-02P

Doświadczenie w obszarze projektowania to ważna cecha wiodących marek zegarków. Im jest ono większe, tym ciekawsze i bardziej świadome projekty czekają w kolejnych kolekcjach na ich odbiorców. Zegarki Police dowodzą jednak, że doświadczenie to nie wszystko, liczy się istota projektów, idea, którą wnoszą w kreowanie szeroko pojmowanego stylu (nie tylko ubierania się).

Bracia Ennio i Walter De Rigo, budując podwaliny pod markę zegarków Police, sensu tworzenia nowości rynkowych doszukiwali się we wnikliwej obserwacji rzeczywistości, ludzi i ich charakterów, intuicyjnie dokonując oceny ich wolności i potrzeb, z entuzjazmem nadając im awangardowy obraz. Tak w 2003 roku zrodziła się uwrażliwiona w swoisty sposób marka, której design niezmiennie balansuje wokół wzbudzającej zaciekawienie i pożądanie ekstrawagancji.

 


Zegarek męski Police – japońska precyzja i ekstrawagancki design 

W każdym zegarku, niezależnie od tego czy kryjącym w sobie ducha dawnych lat, czy też na wskroś nowoczesnym powinniśmy móc znaleźć jakąś ciekawą historię lub pełen wartości przekaz. Sekretnym składnikiem modeli z nowej kolekcji marki Police jest forma prezentacji nie tylko koperty i tarczy, ale również bransolety lub paska – ma intrygować, interesować, zaskakiwać i sprawiać, że usta wyginają się w charakterystycznym, pełnym uznania uśmiechu. 

Zegarek Police Neist PL.15715JSB-78M


Zegarek Police PL.15657JSBU-03P

Zegarek Police, niebieski, czarny, a także w odważnym odcieniu złotego, z tak charakterystycznym motywem, jak czaszka wzbudza wspomniane emocje, mając jednocześnie jasny przekaz skierowany wprost do odbiorców: „Nie trzeba więcej niż to, co nosicie w sobie – charyzma, pewność siebie, wolność charakteru. To w zupełności wystarczy, by się wyróżnić.” 


Ten i inne nowatorskie projekty Police, będące połączeniem japońskiej precyzji i wyjątkowego designu, opowiadają o sposobie widzenia rzeczywistości i reagowania na nią w sposób niezależny, kreatywny i podkreślający autonomię, czyli odzwierciedlający cechy prawdziwego mężczyzny. Czy buntownika? Chyba najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie stwierdzenie, że fantazyjne, niekonwencjonalne, energetyzujące modele marki Police nie trafiają jedynie w gust młodych buntowników, ale również przemawiają racjonalnie do tych, którzy cenią sobie charyzmatyczne oblicze nowej klasyki. Mające w sobie silny magnetyzm, zapamiętywane na długo.

Zegarek Police PL.15714JSB-02Zegarek Police damski – elegancja w niepokornym wydaniu

Zegarek Police Anjar PL.16074MSR-32MM

Wielobarwny charakter, efektowna forma i zachwycający design, jaki przedstawia każdy zegarek Police, nie jest zarezerwowany jednak tylko dla mężczyzn. Kreatywny charakter projektowania modeli młodej marki stanowi wyraz akceptacji wielobarwności i siły emocji zarówno męskich, jak i damskich, bowiem niezależność i wolność to cechy współczesnego piękna obu płci. Porzucając życie w rytm przesuwających się wskazówek zegara na rzecz dynamicznie zmieniającej się codzienności i prób wyprzedzania jej o krok, zarówno mężczyźni, jak i kobiety szukają codziennego stylu na nowo.


Zegarek Police damski stanowi jego doskonałe dopełnienie – eleganckie, acz niepokorne, wyraźnie tętniące siłą kobiecej charyzmy. Można by powiedzieć, że zegarek damski marki Police przeznaczony jest dla Pań z niezwykłym charakterem, o których wyjątkowości świadczy niesłabnące pragnienie wolności i niezależności oraz siły do ich eksponowania każdego dnia.

Zegarek Police Miona PL.16032MSB-02


Zegarek Police Socotra PL.16031MSG-22MMA

Dla twórców marki ważne było bowiem, by modele stworzone z dbałością o estetyczne szczegóły, znajdujące swoje miejsce na kobiecych nadgarstkach, oddawały ich indywidualne cechy osobowości i stały się formą ekspresji stylu, dostrzegalnego przy pierwszym spojrzeniu. Ponadczasowe wartości zegarka ubrane w zupełnie nowe szaty Police, zaskakujące, fantazyjne i przenikające bariery emocji, ale wciąż pełne subtelnej elegancji – taką formę buntu warto rozważyć nawet, jeśli nie leży on na co dzień w naszej naturze.