Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Police Bransoleta

16wyniki

Zegarki Police na bransolecie to niezawodność, wytrzymałość i oryginalność. Przypadną one do gustu osobom szukającym sprawdzonego urządzenia, które oprócz swojej funkcjonalności będzie prezentować ciekawy wygląd.

FILTRY0

Zegarki Police na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Police występują na bransoletach klasycznych i typu mesh. Zostały one zawieszone do koperty przy pomocy teleskopów i wyposażone w zapięcie motylkowe lub G-Link. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, a także zapewnia jego łatwe zakładanie oraz zdejmowanie z nadgarstka. Bransolety zegarków Police wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. W zależności od modelu przyjmują różną kolorystykę - standardowy kolor stali lub odcienie czerni, złota, różowego złota, a nawet postarzanego mosiądzu. Uwagę przykuwa oryginalny kolor granatu/niebieskiego nałożonego na bransoletę za pomocą trwałej powłoki PVD. Rozstaw bransolet przy kopercie plasuje się między 20-24mm.
Zegarki Police na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Police na bransolecie klasycznej

Klasyczna bransoleta w zegarkach Police
Zegarki Police na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w kilkurzędowe segmenty, tworzą najróżniejsze kompozycje przyjmujące bardziej subtelny lub wyrazisty charakter. Niekiedy różnica pomiędzy wielkością poszczególnych elementów jest dodatkowo zaznaczona kolorem. Dla efektu połysku całość zostaje szczotkowana, bądź polerowana. Zegarki Police na bransolecie klasycznej będą nam służyć przez długi czas. Ich funkcjonalność idzie w parze z atrakcyjnym wyglądem, który od lat przekonuje rzesze użytkowników na całym świecie.

Zegarki Police na bransolecie mesh

Zegarki Police na bransolecie mesh zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Są one chętnie wybierane przez osoby szukające uniwersalnego czasomierza, który może być zestawiony zarówno z oficjalnymi, jak i casualowymi strojami. Gęsta plecionka o minimalistycznym wzornictwie łatwo dopasowuje się do każdej stylizacji, stanowiąc tym samym przykład uniwersalnego dodatku. Bransoleta pomimo swojego subtelnego charakteru, pozostaje także bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Będzie ona towarzyszyć nam przez bardzo długi czas, zapewniając bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku.
Zegarki Police na bransolecie mesh