Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Wenger Urban Metropolitan Automatic inspirowany stylem vintage zegarek z mechanicznym sercem

02-09-2021

Wenger posiada w swoim portfolio zróżnicowane zegarki pod względem wyglądu i przeznaczenia. Obok sportowych, militarnych egzemplarzy znajduje się także miejsce na typowo miejskie modele. Takim też jest nowy Urban Metropolitan, który idealnie sprawdzi się w warunkach miejskiej dżungli.


Dziedzictwo zegarków Wenger

Dynamiczne, nowoczesne i zawsze w odpowiednim miejscu  - takie są właśnie zegarki Wenger. Dobrze zaprojektowane i oddające ducha czasów egzemplarze zdobyły wierne grono fanów na całym świecie. A wszystko to dzięki szerokiej gamie kolekcji modeli dla mężczyzn i kobiet w różnych stylistykach - od typowo casualowych zegarków do codziennego użytku, poprzez sportowe, aż po klasyczne na oficjalne okazje. 

Zegarek męski Wenger Urban Metropolitan Automatic z jasną tarczą na skórzanym pasku

Nowe zegarki Wenger Urban - zaprojektowane przez miasto

Zegarek Wenger Urban Metropolitan męski z automatycznym mechanizmem na skórzanym brązowym pasku

Wenger zaprezentował swoją nową linię Urban Metropolitan Automatic o wyrafinowanym wzornictwie. Inspiracją dla kolekcji była dynamiczna przestrzeń miasta, gdzie nowoczesna architektura współistnieje z pięknymi, zabytkowymi budynkami. Różnorodność, szybkie tempo życia i potrzeba dostosowania się do nowych warunków, nadały zegarkom ich właściwego wyglądu. 


Występujące w brązowych kolorach dwa nowe modele Wegner Urban Metropolitan Automatic, uosabiają miejską wygodę. Łączą one w sobie klasyczny kształt okrągłej koperty i casualowe wzornictwo tarczy. W pierwszym z nich mamy do czynienia z beżowym cyferblatem, natomiast w drugim z czarnym. W obu przypadkach na powierzchni tarcz występują ozdobne detale takie, jak wypukłe arabskie cyfry, markery i wskazówki. Wskazania pokryte są masą luminescencyjną SuperLuminova, a przy godzinie 4. widnieje mały datownik. Ich wyglądu dopełnia skórzany, brązowy pasek w stylu vintage.

Zegarek męski Wenger Urban Metropolitan Automatic na brązowym skórzanym pasku i tarczą w kolorze czarnym

Szwajcarskie jakość Wegner Urban Matropolitan Automatic

Zegarek męski Wenger Urban Metropolitan Automatic z czarną tarczą i wodoszczelnością o wartości 10 barów

Zegarki zostały pomyślane, jako idealny towarzysz na co dzień. Przeznaczone są one dla osób poszukujących czytelnego, eleganckiego modelu, który można łatwo dopasować do każdego stroju. Wegner Urban Metropolitan Automatic zbudowano ze stali szlachetnej i wyposażono w szafirowe szkło, ochraniające tarczę przed zarysowaniami. Dzięki wodoszczelności na poziomie 10 ATM możemy cieszyć się ich użytkowaniem w zróżnicowanych warunkach, nie obawiając się o uszkodzenie zegarka podczas kontaktu z wodą. Za niezawodne wyznaczanie czasu odpowiada szwajcarski mechanizm Sellita SW200-1 o automatycznym naciągu. W ten sposób Wegner Urban Metropolitan Automatic łączy w sobie świetny wygląd z wysokiej jakości specyfikacją techniczną, zapewniając nam pełen komfort użytkowania.