Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Wenger City Classic

Zegarki Wenger City Classic

Zegarki Wenger to klasyczne dodatki na nadgarstek. Mają okrągłe koperty, które zostały wykonane ze stali. Czasomierze Wenger City Classic są często wybierane przez kobiety i mężczyzn. Ich wygląd sprawia, że pasują do każdej stylizacji - na eleganckie wyjścia i jako dodatek do codziennego outfitu. Każdy zegarek Wenger ma minimalistyczną tarczę. Pokazuje czas w sposób tradycyjny, co przekłada się na ponadczasowość wzornictwa. Czasomierze Wenger City zawieszono na stalowych bransoletach oraz na skórzanych paskach. Dzięki temu każdy może wybrać idealny model dla siebie. Zaprojektowane przez Wenger zegarki często łączą w sobie dwa lub trzy kolory, przez co całość wygląda nowocześnie.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Wenger City Classic – klasyczne zegarki na każdą okazję  

Prostota i minimalizm to cechy, które nigdy nie wychodzą z mody. W zegarkach Wenger City Classic wykorzystano jednokolorowe tracze. Godziny zostały oznaczone małymi prostokątnymi indeksami w kolorze koperty. Dzięki temu całość wygląda przejrzyście. W czasomierzach Wenger City Classic wskazówki są zaokrąglona na końcach. Sprawia to, że odczytanie godziny jest łatwiejsze, a dodatek wygląda elegancko. Większość modeli ma tarczę w kolorze białym. W ofercie są również zegarki Wenger w odcieniach niebieskiego i czarnego. Kwarcowy mechanizm, który wykorzystano w tych czasomierzach, jest niezawodny i może działać przez wiele lat. 

Zegarek Wenger City Classic 01.1421.105 zegarek damski na stalowej bransoelcie w kolorze srebra swiss made

Wenger – zegarki szwajcarskie łączące klasykę z nowoczesnością 

Zegarek Wenger City Classic 01.1441.119 zegarek męski na brązowym pasku i z niebieską tarczą

W ofercie szwajcarskiego producenta można znaleźć dwa rodzaje pasków – skórzane i stalowe. Pierwszy rodzaj dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Zegarki Wenger City Classic są więc idealnie dopasowane do właściciela. Wykorzystana sprzączka ma taki sam kolor jak koperta. Całość jest w efekcie elegancka i klasyczna. Zegarki Wenger na stalowych bransoletach są niezwykle wytrzymałe. Ich kolor zawsze jest wyrazisty i nie ściera się nawet po latach użytkowania. Połączenie srebra z bielą lub z granatem powoduje, że czasomierze Wenger City przyciągają wzrok. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Wenger dostępną w naszej ofercie!