Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Wenger Attitude

Zegarki Wenger Attitude na skórzanych paskach

Dla osób, które szukają nieco bardziej casualowych dodatków, idealne będą zegarki Wenger Attitude. Czasomierze stworzono w klasycznym oraz sportowym stylu. Akcesoria są proste i minimalistyczne, co przekłada się na ich uniwersalność. Zegarki Wenger mają paski wykonane ze skóry naturalnej. Dzięki temu są wygodne i pięknie układają się na nadgarstku. Materiał jest wytrzymały, dlatego takie dodatki służą przez wiele lat bez konieczności wymiany jakichkolwiek części. Wenger Attitude to modele, które można zabrać pod prysznic czy ze spokojem myć auto. Mają wodoszczelność na poziomie aż 100 m. 

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarki Wenger Attitude w brązowych odcieniach 

Brąz jest kolorem, który jest neutralny i pasuje do innych odcieni. Skórzane paski w modelach Wenger Attitude wykonane właśnie w tym kolorze idealnie współgrają z czarnymi i srebrnymi kopertami. Takie połączenie podkreśla klasyczny styl czasomierzy. Brązowawe bransolety wyglądają efektownie przez wiele lat. Model czasomierza z czarną tarczą wygląda bardziej elegancko. Połączenie brązu z czernią oraz dodanie czerwonych detali z pewnością spodoba się niejednej osobie.

Zegarek Wenger Attitude  01.1543.107 Chrono męski zegarek na brązowym pasku swiss made

Szwajcarska precyzja w czasomierzach Wenger Attitude 

Zegarek Wenger Attitude 01.1546.101 Automatic Limited Edition męski zegarek na pasku w kolorze brązowym z mechanizmem automatycznym

Sercem zegarka jest jego mechanizm. To on odpowiada za prawidłowe działanie wskazówek. Zegarki Wenger Attitude z kwarcowym mechanizmem działają poprzez impuls baterii elektrycznej, która wprawia w ruch kryształ kwarcu. Ta technologia jest popularna i niezawodna. Dla osób, które chcą dołożyć cegiełkę do ochrony środowiska, idealny będzie czasomierz Wenger Attitude z automatycznym mechanizmem. Nie potrzebuje on ani baterii, ani cyklicznego nakręcania, ponieważ napędza się samoczynnie przy każdym ruchu ręki. Kupując taki model, możesz cieszyć się z niezwykłego, bardzo wygodnego dodatku na nadgarstku, a przy okazji chronić planetę. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Wenger dostępną w naszej ofercie!