Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Tarcze zmieniające kolory w zegarkach Anne Klein

19-10-2020

Tarcze zegarków, które zmieniają swój kolor w zależności od godziny? Tak! Marka Anne Klein zaskoczyła nas nietuzinkowymi rozwiązaniami wzorniczymi zastosowanymi w nowych modelach. Brand kontynuując swój klasyczno-biżuteryjny styl, wprowadził innowację, od której nie będziesz mógł oderwać wzroku!Zegarki Anne Klein z kolorowymi przesłonami

Anne Klein uznana została za jedną z przełomowych projektantek, które wprowadziły amerykańską modę na mapę świata. Była prawdziwą mistrzynią autentycznego stylu. Stworzyła własną markę, która zaczęła się od odzieży sportowej, a rozrosła się, obejmując także zegarki. Wśród szerokiej oferty zegarków damskich Anne Klein, spotkamy absolutnie oryginalne modele, których na próżno szukać wśród innych marek. Niektóre z najpopularniejszych modeli wysadzane są diamentami i ozdobnymi kryształami.
Zegarki Anne Klein z kolorowymi przesłonami


Zegarki Anne Klein z czerwona tarcza
Podobnie jak dla malarzy gra światła i cienia stanowi główną materię tworzenia, tak też dzieje się w przypadku nowych modeli zegarków Anne Klein: AK-3776MTGBAK-3776MTRGAK-3777MTGY oraz AK-3777MTSV. Mamy tu do czynienia z iluminacyjną zmianą kolorów na tarczy! Dzieje się to za sprawą dwóch kolorowych przesłon, które przesuwają się wraz z ruchem wskazówek. Z każdą minutą nasilenie tego gradientu rośnie. W zależności od modelu złoto będzie przemieniać się w zieleń, niebieski w zieleń, czerwień w róż, lub brąz w granat. Można powiedzieć, że tarcza staje się płótnem, na której czas maluje wspaniały świetlny obraz.Elegancka obudowa w zegarkach Anne Klein

Kolorowa tarcza zamknięta została w prostej, okrągłej kopercie z subtelnymi wskazaniami godzinowymi. Obudowa jest tego samego  koloru, co zawieszona na nim bransoleta mediolańska. Gęsta, subtelna plecionka podkreśla finezyjny i kobiecy wygląd modelu Anne Klein. Gwarantuje wygodne dopasowanie zegarka do nadgarstka, a także kieruje uwagę na tą niesamowitą tarczę, która przykryta została elastycznym szkłem mineralnym, zapewniającym czytelność w odczycie godziny i zabezpieczenie przed uszkodzeniem.
Piękna biżuteria Anne Klein na co dzień

Każdy z nowych modeli Anne Klein wyposażony w zmieniającą się tarczę zachwyca swoim konceptem! Z pewnością, zanim ustawimy godzinę, to przez dłuższą chwilę będziemy najpierw kręcić koronką i odkrywać tajemnicę działania tego mechanizmu. Prosty, a jednocześnie oryginalny model okaże się dobrym towarzyszem w niemal wszystkich codziennych sytuacjach. Cienka koperta i bransoleta mesh stanie się eleganckim dopełnieniem wszystkich sukienek i smart casualowych strojów. Każdy z czterech egzemplarzy AK-3776MTGB, AK-3776MTRG, AK-3777MTGY i AK-3777MTSV okaże się również świetnym pomysłem na prezent, wywołując uśmiech na twarzy obdarowanej.


Zobacz jak spektakularnie zmienia się tarcza w zegarkach AK Colorful Dial

Wybierz swój model Anne Klein Colorful Dial: