Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer na pasku

53wyniki

Zegarki Roamer na pasku

Produkcja zegarków Roamer na pasku oparta jest na niezwykłej dbałości o każdy szczegół wykonania. Modele za sprawą wyjątkowego wzornictwa i niezawodnych mechanizmów uważane są powszechnie za jedne z prestiżowych szwajcarskich czasomierzy. Ich długa żywotność w połączeniu z ponadczasowym wyglądem, od lat przekonuje największych miłośników zegarmistrzostwa.

FILTRY0

Jaki zegarek Roamer na pasku wybrać?

Zegarki Roamer na pasku
Zegarki Roamer prezentują niezwykle wyrafinowane, klasyczne wzornictwo. Zawieszone zostały one na skórzanych lub wykonanych z tworzywa sztucznego paskach. Modele wyposażono w zapięcie motylkowe lub na sprzączkę, a całość zamocowano do koperty przy użyciu klasycznych teleskopów. Dzięki temu zegarki będą bezpiecznie trzymać się na nadgarstku. W kolekcji damskiej szerokość paska wynosi średnio 16 mm, a zakres maksymalnego obwodu wynosi do 20 cm. Z kolei w męskich seriach szerokość oscyluje wokół 20-22 mm, a obwód od 19 cm do 21 cm.Zegarki Roamer na pasku skórzanym

Wśród zegarków Roamer na pasku skórzanym znajdziemy gładkie modele z delikatnymi przeszyciami, jak i fakturowane egzemplarze. Te drugie przyjmują charakterystyczny wygląd skóry aligatora, nabierając w ten sposób ekskluzywnego wyglądu.
Zegarki Roamer na pasku


Zegarki Roamer na pasku
Charakteryzują się one wysokim stopniem formalności, przez co będą bardzo dobrze komponować się z garniturami oraz eleganckimi koszulami. Skórzane tworzywo bardzo dobrze dopasowuje się do każdego nadgarstka i pozostaje wygodne w codziennym użytkowaniu. Jego lekkość sprawia, że nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce nie będziemy odczuwać zmęczenia.Zegarki Roamer na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Roamer w bardzo ciekawy sposób łączą sportową i elegancką stylistykę. Czasomierze wyposażone w silikonowy lub kauczukowy pasek cechują się dużą wytrzymałością na zmienne warunki zewnętrzne. Sprawdzą się podczas ćwiczeń, wycieczek, jak również na co dzień. Z powodzeniem mogą być zestawiane z casualowymi stylizacjami, wpisując się w miejski styl. Paski dzięki swojej wodoodporności staną się także dobrymi towarzyszami podczas pływania lub nurkowania. Samo tworzywo sztuczne pozostaje bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji — pasek z tworzywa sztucznego wystarczy przemyć wodą lub wyczyścić za pomocą mokrej ściereczki.
Zegarki Roamer na pasku