Zegarki Roamer na pasku

Produkcja zegarków Roamer na pasku oparta jest na niezwykłej dbałości o każdy szczegół wykonania. Modele za sprawą wyjątkowego wzornictwa i niezawodnych mechanizmów uważane są powszechnie za jedne z prestiżowych szwajcarskich czasomierzy. Ich długa żywotność w połączeniu z ponadczasowym wyglądem, od lat przekonuje największych miłośników zegarmistrzostwa.

czytaj więcej

Jaki zegarek Roamer na pasku wybrać?

Zegarki Roamer prezentują niezwykle wyrafinowane, klasyczne wzornictwo. Zawieszone zostały one na skórzanych lub wykonanych z tworzywa sztucznego paskach. Modele wyposażono w zapięcie motylkowe lub na sprzączkę, a całość zamocowano do koperty przy użyciu klasycznych teleskopów. Dzięki temu zegarki będą bezpiecznie trzymać się na nadgarstku. W kolekcji damskiej szerokość paska wynosi średnio 16 mm, a zakres maksymalnego obwodu wynosi do 20 cm. Z kolei w męskich seriach szerokość oscyluje wokół 20-22 mm, a obwód od 19 cm do 21 cm.Zegarki Roamer na pasku skórzanym

Wśród zegarków Roamer na pasku skórzanym znajdziemy gładkie modele z delikatnymi przeszyciami, jak i fakturowane egzemplarze. Te drugie przyjmują charakterystyczny wygląd skóry aligatora, nabierając w ten sposób ekskluzywnego wyglądu.


Charakteryzują się one wysokim stopniem formalności, przez co będą bardzo dobrze komponować się z garniturami oraz eleganckimi koszulami. Skórzane tworzywo bardzo dobrze dopasowuje się do każdego nadgarstka i pozostaje wygodne w codziennym użytkowaniu. Jego lekkość sprawia, że nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce nie będziemy odczuwać zmęczenia.Zegarki Roamer na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Roamer w bardzo ciekawy sposób łączą sportową i elegancką stylistykę. Czasomierze wyposażone w silikonowy lub kauczukowy pasek cechują się dużą wytrzymałością na zmienne warunki zewnętrzne. Sprawdzą się podczas ćwiczeń, wycieczek, jak również na co dzień. Z powodzeniem mogą być zestawiane z casualowymi stylizacjami, wpisując się w miejski styl. Paski dzięki swojej wodoodporności staną się także dobrymi towarzyszami podczas pływania lub nurkowania. Samo tworzywo sztuczne pozostaje bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji — pasek z tworzywa sztucznego wystarczy przemyć wodą lub wyczyścić za pomocą mokrej ściereczki.