Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Vanguard

3wyniki

Zegarki Roamer Vanguard

Aby wyrazić swoją osobowość i pokazać status społeczny, niekoniecznie musisz nosić drogie markowe ubrania. Jeden szczegół w twoim wyglądzie powie więcej niż tysiąc słów. Takie też są zegarki Roamer Vanguard. Ich zdobione w klasycznym stylu tarcze przyciągną wzrok niejednej osoby, zachwycając swoim wyrafinowanym wyglądem.

FILTRY0

Klasyka zegarków Roamer Vanguard

Współczesna kolekcja Roamer Vanguard jest bezpośrednią kontynuacją popularnej linii zegarków o tej samej nazwie produkowanych w latach 60. i 70 XX wieku. W serii Vanguard znajdowały się wówczas zegarki ze średniej półki, które stanowiły przystępną alternatywę dla droższych modeli Roamer z serii Stingray, Mustang i Anfibio. Wbrew swojej nazwie (vanguard = awangardowy) zegarki prezentowały klasyczny i stylowy design, doskonale wpisując się w ówczesne potrzeby mężczyzn. Wyróżniały się charakterystyczną dla Roamera kopertą w kształcie poduszki. 

Stylowy zegarek Roamer Vanguard dla mężczyzn na każdą okazje.
W ich wnętrzu pracował mechanizm produkowany w manufakturze Roamera MST (Meyer & Studeli). Czasomierze były dostępne w kilku wariantach: modele Vanguard 315/316 wyposażone były w mechanizmy automatyczne MST 471 a 303, 304 i 313 pracowały w oparciu mechanizm manualny MST 80X. Aktualna linia Roamer Vanguard nawiązuje do tych tradycji zegarmistrzowskich jednocześnie nadając zegarkom współczesną i atrakcyjną formę.Szwajcarski prestiż zegarków Roamer Vanguard

Linia zegarków Roamer, która została stworzona do noszenia przy oficjalnych okazjach. Klasyczny, stonowany design, przejrzyste i czytelne tarcze stanowią kwintesencję stylu oferowanego przez tę szwajcarską markę. Zegarki prezentują wszystko to, czego moglibyśmy oczekiwać od zegarka do garnituru.

Elementem wyróżniającym konstrukcji jest niezwykle smukła koperta o grubości 9 mm, która bez problemów mieści się pod mankietem koszuli. We wnętrzu zegarków Roamer Vanguard Slim Line znajduje się mechanizm kwarcowy Ronda 714 AIG 3, który gwarantuje bezproblemową obsługę i precyzyjnie odmierzanie czasu.
Elegancki zegarek Roamer Vanguard na brązowym skórzanym pasku.Roamer Vanguard Chrono II

Zegarki, których klasyka łączy się ze sportową formą, tworząc elegancki projekt w nowoczesnym stylu. Zegarki Vanguard z chronografem stylistycznie czerpią mocno z najlepszych wzorów ubiegłej epoki. Prosty, niewymuszony design, dbałość o stylistyczną elegancję sprawia, że zegarki te doskonale wpisują się w casualowe i smart casualowe stylizacje.