Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Kolekcja zegarków Roamer Vanguard - w rytmie miasta

03-11-2020

Szwajcarska marka Roamer obfituje w wiele kolekcji dedykowanych mężczyznom. Choć wszystkie z nich opierają się na eleganckiej stylistyce, to każda seria podchodzi nieco inaczej do tego zagadnienia. W przypadku Roamer Vanguard mamy do czynienia ze sportową elegancją dedykowaną panom mieszkających w mieście, którzy chcą na co dzień łączyć dobry wygląd z wygodą.Linie zegarków w kolekcji Roamer Vanguard

Roamer Vanguard jest pod silnym wpływem legendarnej kolekcji Jules Audemars Extra Thin autorstwa znanego szwajcarskiego zegarmistrza Audemars Piguet. I trzeba przyznać, że modele tej serii faktycznie odtwarzają główne elementy projektu swojego źródła inspiracji. Linia Vanguard Chrono II jest dostarczana w cienkiej, okrągłej kopercie o średnicy 4o. milimetrów. Nieco większą kopertę 42mm ma linia zegarków męskich  Slim Line. Obie wersje dostępne są aż w 7 wariantach kolorystycznych opartych na kolorze różowego złota, brązu, granatu, a także klasycznej czerni i bieli. Na uwagę zasługują smukłe linie koperty, tworzące bardzo elegancki efekt. 

Linie zegarków w kolekcji Roamer Vanguard


Model Roamer Vanguard dla każdego mężczyzny

Dopełniony jest on przemyślanym, stosunkowo prostym wzornictwem tarcz. W zależności od naszego gustu możemy tutaj wybrać wersję klasyczną z datownikiem przy godzinie 3/6 lub bardziej casualową z dodatkową subtarczą sekundnika. Możemy mieć pewność, że w obu przypadkach cyferblat jest bardzo przejrzysty, gwarantując nam wygodę odczytu czasu w codziennych warunkach. Wyglądu zegarków dopełniają tradycyjne paski skórzane, które dodatkowo są fakturowane na wzór krokodylej skóry. Na ich zewnętrznej stronie u góry znajduje się mały znak w postaci logo marki Roamer. Czarny, jasnobrązowy, ciemnobrązowy lub niebieski kolor współgra z kopertą, nadając całości szykownego charakteru.Najlepsze materiały w Roamer Vanguard

Zaletą serii Roamer Vanguard jest zastosowanie najwyższej jakości, trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Zbudowana ze stali szlachetnej koperta wraz z szafirowym szkłem pokrywającym tarczę, tworzy bardzo dobry zestaw. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz zegarek jest przygotowany na miejskie, codzienne warunki. Wodoszczelność została ustalona na 5 ATM, co gwarantuje zabezpieczenie czasomierza w razie niewielkiego kontaktu z wodą. Za odmierzanie czasu odpowiada tu szwajcarski mechanizm kwarcowy ISA zapewniający precyzyjne działanie zegarków.

Najlepsze materiały w Roamer VanguardKomu dedykowane są zegarki Roamer Vanguard?

Komu dedykowane są zegarki Roamer Vanguard?

Roamer oznacza z języka angielskiego podróżnika, czyli człowieka otwartego i wciąż się przemieszczającego. Zegarki wchodzące w skład kolekcji Vanguard za sprawą swojej obudowy, w sposób szczególny przydadzą się w trakcie wszystkich miejskich podróży. Prezentują one balans pomiędzy elegancją, a codziennym luzem. Klasyczne skórzane paski oraz nowoczesna stylistyka tarcz sprawia, że modele te świetnie odnajdą się w sytuacjach zawodowych, jak również towarzyskich. Gdy po pracy zdejmiesz oficjalną marynarkę i założysz casualową lub po prostu zwykły T-shirt z długim rękawem, zegarki wciąż będą świetnie się prezentować. Ty z kolei zachowasz dobry styl oraz dobre samopoczucie.


Wybierz swój model Roamer Vanguard:

FILTRY0