Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Searock

17wyniki
Mężczyzna w eleganckiej białej koszuli z podwiniętymi rękawami na pierwszym planie pokazuje srebrny zegarek na nadgarstku.Szwajcarska jakość wykonania w korzystnej cenie to znak rozpoznawczy marki Roamer od ponad 130 lat. Nieustanne dążenie do perfekcji, zaszczepił w niej z resztą sam założyciel - Fritz Mayer - który bez mrugnięcia okiem poświęcał się wszystkim podejmowanym przedsięwzięciom. Zegarki Roamer Searock to doskonała kontynuacja tej wieloletniej tradycji, oferująca kunszt szwajcarskiego zegarmistrzostwa w naprawdę niewygórowanej cenie.

Roamer Searock - oryginalne inspiracje

Kolekcja Roamer Searock zawiera w sobie przede wszystkim zegarki klasyczne, wyróżniające się jednak swoim własnym stylem. Źródeł tej oryginalności z pewnością można doszukiwać się w samej nazwie kolekcji “Sea rock”, czyli morska skała. Rzeczywiście przyglądając się konstrukcji kopert tych czasomierzy, można dostrzec wyraźne podobieństwa. Zegarki Roamer Searock wyglądają naprawdę pokaźnie, a po założeniu zdecydowanie czuć, że mamy na sobie kawałek solidnie wykonanego zegarmistrzostwa. Ich linia zaznaczona jest w bardzo wyrazisty sposób, a mimo to nie brakuje jej smukłości i gładkości - zupełnie tak, jakby formowana była przez przepływające masy wody. Co ciekawe szwajcarskie zegarki pomimo solidnej konstrukcji, mają dość uniwersalną średnicę - 42mm w modelach męskich i 34 mm w modelach damskich - dzięki czemu doskonale dopasują się do każdego nadgarstka. Kolekcja Roamer Searock kusi też oryginalną stylistyką bransolet. Stalowa struktura posiada bardzo masywne segmenty, świetnie współgrające z ogólną koncepcją czasomierza. Pomimo tego bransoleta jest bardzo ergonomiczna i nie męczy nadgarstka nawet po wielu godzinach noszenia.
Na zdjęciu jest mężczyzna w średnim wieku, który opiera głowę o dłoń. Ma brodę i nosi jeansową kurtkę. Na jego nadgarstku widoczny jest zegarek z metalową bransoletą i zieloną tarczą.
Zdjęcie złotego zegarka na nadgarstku mężczyzny. Zegarek ma białą tarczę z złotymi wskazówkami i indeksami. W tle częściowo rozmyta biała powierzchnia, która może być częścią samochodu.

Wyróżniki kolekcji Roamer Searock

Zegarki Roamer Searock prezentują się bardzo elegancko, nie tylko dzięki klasycznemu wzornictwu, ale też dzięki tradycyjnej kolorystyce. Pomimo tego, każdy z modeli posiada jakiś urozmaicający smaczek w sposobie wykończenia. Roamer Searock to przede wszystkim zegarki z datownikiem. W zależności od wariantu możemy znaleźć proste, jedno kratkowe rozwiązanie z numerem dnia i dodatkiem w formie umieszczonego nad datownikiem powiększającego szkiełka. Rozwiązanie to poprawia czytelność datownika, a przy tym urozmaica jego wygląd.
Nieektóre modele otrzymały też bardziej rozbudowaną wersję w formie subtarcz, z których jedna odpowiada za numer dnia miesiąca, natomiast druga za nazwę dnia tygodnia. Każda, nawet mono kolorystyczna tarcza, ma w sobie coś wyjątkowego. W serii Roamer Searock wykorzystano takie metody wykończenia jak szlif słoneczny, czy fakturowanie tarczy w falowany wzór. Damskie zegarki wyróżniają się też wykorzystaniem walorów tarczy z masy perłowej. Niektóre modele otrzymały nawet indeksy z niewielkich cyrkonii co jeszcze bardziej urozmaica ich wygląd.
Zegarek na nadgarstku mężczyzny. Tło rozmyte w odcieniach zieleni i brązu. Zegarek ma srebrną bransoletę i czarną tarczę z białymi wskazówkami i indeksami.
Zdjęcie przedstawia rękę osoby noszącej elegancki zegarek na metalowej bransolecie. Zegarek ma srebrną kopertę i białą tarczę z indeksami godzinowymi.

Szwajcarska precyzja w zegarkach Roame Searock

Go niezwykle ważne dla miłośników zegarmistrzostwa, niezależnie od modelu, kolekcję Roamer Searock napędza zawsze oryginalny, szwajcarski werk. W kolekcji znajdziemy dwa warianty – tańsze zegarki kwarcowe oraz zegarki z automatycznym naciągiem. Marka korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, dlatego we wnętrzu czasomierzy Roamer Searock pracują mechanizmy ETA. Jak na tak uznanego producenta przystało, zegarki Roamer zostały odpowiednio zabezpieczone, między innymi dzięki szczelności rzędu 10 barów, co oznacza aż 100 m wodoszczelności. Na uwagę zasługuje też szafirowe szkiełko, będące standardem w tej intrygującej kolekcji